Autor Zpráva
Pitbull
Profil *
Ahoj,
mam va Vás dotaz jestli existuje nějaký Freeware program, který umí zaheslovat klasickou windowsáckou složku a popř. odkud se dá stáhnout.

Díky moc za odpověď.
koudi
Profil
Jestli chceš zaheslovat konkrétní složku, tak myslim, že něco je, ale teď si nevzpomenu. Ale pak je taky Micrososft private Folder, který ti v tvém profilu vytvoří složku, ke které se dostaneš jen s heslem. Ale je jenom jedna.
Peca
Profil
Co třeba využít vlastností NTFS, jestli je to možné?
Pitbull
Profil *
Aj, aj netuším co jsou vlastnosti NTFS? Můžeš mi to nějak nastínit?
Pitbull
Profil *
koudi: jedna složka by úplně stačila. Poradíš, ke je ve windows schovaný ten Micrososft private Folder? Tey pokud je jeho součástí.
Acci
Profil
Není, je to samostatný program ke stažení: http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/bezpecnost/prace_s_hesly/micros oft-private-folder/
Pitbull
Profil *
Acci: Díky moc, přesně to jsem hledal !!!
kokin
Profil *
já tuto utilitu používal, skolaboval mi windows a opakovaná reinstalace se kousala… instalace windows na druhy disk… adresář My Privat Folder je sice přístupný ale data v prdeli… co asi teď budu dělat? :o)
marino
Profil *
kde sehnat program na zaheslováni složky ale takovy ktery umožni přitup ke složce dvoum uživatelům každy ale s jinym přistupovym heslem?
marino
Profil *
kdyby někdo věděl at mi písne na mail...dik..marino .............. keram4444@seznam.cz
Hafííík
Profil *
Dobrý den,nevíte prosim jak se dá zaheslovat určitá složka v PS ???nutně to potřebuji...prosim napište mi odpověď...
gabika
Profil *
jak zistim heslo na mail skoly? prosiiiiiiiiim, je to fakt suuurne


napiste na gzb@centrum.cz

diki moc
Gekon
Profil
gabika
1.) Nauč se psát.
2.) Nauč se psát tak, aby někdo porozuměl, co chceš.
3.) Tvůj školní mail, nebo mail sekretariátu, nebo co?
4.) Pokud nám neřekneš, o jaký mail se jedná, těžko ti poradíme.
5.) Pochybuji, že by se někdo namáhal odpovídat na mail, když může sem do diskuse.
6.) Toto fórum není o h*ckingu, cr*ckingu ani jiných v podstatě nelegálních činnostech.
hacek
Profil *
ahoj...........mam veliky problem mam hru a tam je pres 4GB souboru ve winraru a kdyz to extrahuju tak to neco pise ze :soubory nad 4GB jsou podporovany pouze souborovym systemem NTFS.Prosim kdo mi chtel stim pomoc tak mam ICQ 211-621-485 pls
Manq
Profil
viz Gekonův příspěvek..
hacek
1.) Nauč se psát.
2.) Nauč se psát tak, aby někdo porozuměl, co chceš.
3.) Pochybuji, že by se někdo namáhal odpovídat na mail, když může sem do diskuse.
4.) Toto fórum není o h*ckingu, cr*ckingu ani jiných v podstatě nelegálních činnostech.
Lance
Profil *
zdravim lidi da se nejak zaheslova slozka ze pokud ji chci otevrit tak musim vlozit heslo jako treba u schranky u outlock ale aby to slapalo na win 200 :)) diky
jcd
Profil *
truecrypt.org
Dee7736
Profil
Dobrý den, prosím o informace k Micrososft private Folder ohledně zapomenutého hesla.. je nějaká možnost ? děkuji za info ...
cz478933@tiscali.cz
Laman
Profil
Dee7736
nejsem expert, ale pochybuju, vždyť ochrana heslem je určená k tomu, aby se do ní nikdo bez hesla nedostal
MIH
Profil *
Běžte všichni mudrcové do prdele a nedělejte chytrolíny. Odpovídejte na konkrétní dotazy těch tazatelů. Různých pouček jsem se dočetl hofo, ale konkrétní odpověď na konkrétní dotaz žádný...
spoony
Profil *
Zdar potřeboval bych úplně to samé co ostatní ale nejsem takový dobrý s PC takže jednoduše potřebuju zaheslovat jednu složku ve WINxp normal si ji dat na plochu a otevřít půjde jen po zadání hesla existuje na tenhle problém nějaký určitý program ke stáhnutí zdarma ? jestli ano tak prosím odkaz nebo mi ten program odešletena e-mail sp0on@email.cz vím že tady je to lepší ale asi nebudu mít v poslední době čas se tady dívat takže prosím odpovědi a odkazy,nebo rovnou programy na e-mail


Dík,s pozdravem Sp0oN :o)
Railbot
Profil
MIH
Jestli to nebude tím, že idioti jako ty se vyjadřují nesrozumitelně a nemají základní návyky slušnosti.
Měsíček
Profil
Railbot:

přečetl jsis datum?
B€n
Profil *
Dobrý program je Iron Key - http://www.slunecnice.cz/sw/iron-key/
Railbot
Profil
Měsíček
A co ty pravidla českého pravopisu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0