Autor Zpráva
Aylis
Profil
Zdarec.

Objevil se mi v kompu soubor s nazvem cc_20070210_1930 a je u toho napsaný registrační položky. Je u toho ikonka taková modrá kostka... Jestli více o co jde, tak jestli se to může smazat? Aby to nebylo třeba něco důležitýho.

A pak ještě sem měla v kompu program kterej dělal to, že sem si vybrala jakejkoliv obrázek a mohla sem si ho dát jako ikonku třeba k nějakému adresáři... (např. k adresáři z hudbou se dala nota atp..) Ale tomu programu už vypršela platnost na free testing a nejde používat, tak jestli nevíte odkaz na nějakej zadarmo?

Děkuju předem
Mistr
Profil
Aylis
ad 1)
Pokud Ti ten soubor vadí, stačí mu dát vlastnost skrytý a bude (alespoň vizuáně) pryč.

Jan nastavit skrytí? Na souboru klepneš pravým tlačítkem myši, volíš Vlastnosti (poslední položka z menu) a v nově otevřeném okně zatrhneš čtvereček u položky Skryté.
Mistr
Profil
Aylis
ad 2)
Na internetu jsem našel tohle: http://www.stahuj.cz/uprava_plochy/ikony_kurzory_a_ostatni/icon-phile/

Jen nevím, zda to pro Tebe bude přínosné. Nemám s tím naprosto žádnou zkušenost, jen jsem zkusil vyhledávání...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0