Autor Zpráva
arcadosi
Mam Asus A8N5X a graficku ATiX1600Pro
Zo zaciatku mi slo vsetko v pohode no teraz len co zapnem hru tak do 3 sekund mi sekne PC a musim restartovat, na forach pozeram ale nikto si nevie s tim dat rady a naposledy som nasiel zlu spravu ale tiez ziadne riesenie.

napriklad tu je link :(
http://www.pcforum.sk/problem-s-gk-ati-saphire-x1600-pro-vt7185.html

ale nie riesenie :'(
tpikalek
A točí se všechny ventilátory? Nepřehřívá se něco? Jaký máte zdroj? Máte nejnovější ovladače?
Nekupoval jste to PC někde v supermarketu nebo tak nějak?
Zkuste spustit nějaké testy, hlavně Memtest, dále Prime95, a pak ještě 3DMark a PCMark.
nightfish
1) má zdroj dostatečný výkon?
2) nepřehřívá se něco?
3) fungují správně paměti? - memtest, popřípadě kompilace jádra
Davex
Nejsou vyboulené kondenzátory na základní desce? Viz. badcaps.net
arcadosi
napravil som 3 kondenzatory
vyfukal cely PC od prachu ale aj tak nic
Co sa tika ovladacov a pod tak to som skusal vsetko, aj na niektorych forach pisali, ze niektore drivre to opravuju ale to je drist, lebo som ich skusal a bezvysledne :(
Este nejake rady ?:(
Davex
Takže jsi měl vyboulené kondenzátory a vyměnil je za nové? Při této závadě tam totiž ještě může shořet tranzistor.
one_k
arcadosi
1) pokud jsi cokoli pretaktoval, tak to vrat na puvodni hodnoty.
2) Taky to muze byt zdrojem - zalezi co vse mas pripojene. Kazdopadne by mel stacit - ja mel noname 350W + GF7600 zbytek skoro jako ty a vse slo v pohode.

na 90% to bude tou prvni moznosti - pokud jsi pretaktovaval.
Honza22
Mě dělalo podobné problémy špatné nastavení stránkovacíko souboru (pagefile.sys) skus si s nim pohrát......
RPG
arcadosi
Vezmeme to z opačné strany, dělá tohle u všech her a některých dalších náročnějších programů?
Denis
Profil *
Mam podobny problem,mam Asus P5VDC-MX,CPU Pentium4, 3GHz,grafiku ATI 9550-128Mb,Zdroj 300W, Pri Hrach se mi sekne cely PC ze musim dat Reset,ale kdyz vytahnu grafiku a zapojim ji na Integrovanou tak hry mi jedou bez seknuti.Cim to muze byt...Dik
Dearth
Profil *
Dobrýden. Mam desku Elitegroup 755-A. Mam dva moduly pamětí 512MB. Ale v systému mi ukaže, že ty moduly mají každý jen 256MB. Máte někdo prosim nějakou dobrou radu co s tím???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.