Autor Zpráva
HeWeR
Profil
Příběh:
Před 3 lety jsem si koupil (již v té době starý) počítač (PIII 800, 20GB HDD, 128RAM, OS WIN XP). Celých těch 769 dní jsem instaloval programy, stahoval spyware, viry, dělal bordel v systému, vše totálně rozvrtal… a nyní je čas na celkový formát disku a reinstalaci OS. Mám možnost zálohovat si soubory na externím HDD. Vím, jak formátovat a bootovat OS.

Vím, že se musím rozloučit se všemi programy, které se instalují a instalačky nemám nikde na CD. Vím, že bude problém s ovladači, protože vše budu muset nahazovat znova (a v mém případě také všechny ovladače shánět). Vím, že se možná nepřipojím na internet. Vím, že příjdu o hromadu dat, které "zapomenu" zálohovat.

Ale já se ptám, jaké problémy můžou vzniknout? Na co se mám připravit? Na co nemám zapomenout?

Bojím se :o)
WAC
Profil *
Před 3 lety jsem si koupil (již v té době starý) počítač (PIII 800, 20GB HDD, 128RAM, OS WIN XP). Celých těch 769 dní ...

:D (3*365=?)

myslim ze pokial mas vsetko zazalohovane tak OK :)
HeWeR
Profil
WAC
Byl jeden přestupný rok ;-)

edit: stejně to mám špatně spočítané, má to být 1096 dní
Mistr
Profil
HeWeR
Občas se zapomíná na zazálohování si pošty z programů například Microsoft Outlook Express a jemu podobné, používáš-li je.
Filips
Profil
Také není špatné zazálohovat oblíbené z prohlížeče pokud máš a hlavně IP adresu a nastavení internetu (což se stalo mě :D )
milaf
Profil *
Ahoj, formátoval jsem počítače už mockrát, ale teď jsem se setkal s tímto: nabootoval jsem ci CD, zobrazí se modrá obrazovka a začnou se načítat ovladače, po tomto načtení se zobrazí tabulka, ale nemám v ní žádný oddíl C:. Pokud dám normálně Enter pro instalaci, napíše to, že nemůže najít žádný disk. Přitom na tom PC normálně Windows funguje, i v BIOSu ten HDD vidim...jen tady se mi to nedaří sformátovat. Nemáš nějakou radu? Předem moc děkuji. Milan
Gekon
Profil
milaf
Chtělo by to načíst SATA ovladače. Najdi je na stránce výrobce a dej je na disketu. Pak při nabíhání instalace Windows zmáčkni F6.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0