Autor Zpráva
Honza22
Profil *
Mohli by jste mi prosím poradit s následujícím,
kámoš mi poslal vzhled do win (*.msstyles),
tento soubor mi nejde nijak zavést, uložím ho do, C:WINDOWSResources, poklikam, naběhne panel vlastnosti, zátrh vzhled, ale v něm jenom "klasické nast." a "win XP", ten můj (Zune) styl nikde.....
Nic nepomáhá, a problém je i s jinými vzhledy co sem si poté stáhnul....

Prosím poraďte....
Honza
Gekon
Profil
Pro aplikaci některých vzhledů musíš mít speciální program.
Pokud myslíme ten stejný MS Zune, o kterém psal Hulán, tak to stačí normálně nainstalovat a je to.
koudi
Profil
Problém je v tom, že windows tě nenechá jen tak použít libovolné téma, ale jenom 'podepsané'. Máš dvě možnosti.
a) stáhnout si nějaký program, který ti umožní použít nepodepsaná témata (teď si opravdu nevzpomenu na název), ale ten je placený.
b) opatchovat systémovou knihovnu uxtheme. Potom už můžeš používat libovolná témata.
Honza22
Profil
Tak, moc dík za radu, zaprvé, Zune jsem stáhnul orginál z Microsoftu, a už šlo, (to předtím bylo asi nějak upravené), ale u ostatních se problém nestratil, takže problém bude nejpravděpodobně v tom co psal "koudi" ...
Mohl by prosím někdo eště doplnit, jak to mám udělat, aby mi fungovala i ta nepodepsaná témata, nikde sem nenašel návody na víše uvedené, ani program na to....
Petr Tichý
Profil
Honza22
Googli něco jako témata a winxp, najdeš link na jeden soubor (tu knihovnu, o které mluvil koudi). Ten přepíšeš přes orig. a hotovo :)
Honza22
Profil
V oblasti přidávání a ubírání knihoven z Win jsem trochu pozadu, mohl by jste mi prosím napsat link, na daný soubor, a stručný návod (ppř. odkaz na něj) přes Googl, jsem našel spoustu věcí, ale nic, co by řešilo můj problém, ppř. něco s nějakým návodem....

Možná jedna věc, z Gigamánie ale ta zase řeší až moc věcí, a bojím se, jejího "nastrkání se" do hlouby systému, myslíte, že je ten program vhodný??

Moc děkuji.
Bubák
Profil
Trochu jsem hledal a nešel tuhle "minirecenzi":
http://slepicka.blog.cz/0605/xpize-ozivte-si-windows

Údajně se změn dá taky zbavit:
I po nainstalování můžete všechno nastavení vrátit zpátky.
Honza22
Profil
Moc díky, program sem instalnul, a sem s nim velice spokojen, je ale otázka, jestli se časem nějaké problémy neobjeví..
Po 3 hodinách používání je stav : Výborný-vřele doporučuji

Gekon, koudi, Petr Tichý a Bubák - Děkuji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0