Autor Zpráva
mckapco
Profil
http://www.shopping.hp.com/webapp/shopping/computer_series.do?storeNam e=computer_store&category=notebooks/compaq_presario&series_name=R3000T _series&catLevel=2&tab_switch=true&tab=specs

Co nan vravite? mate nejake skusenosti s HP, alebo dokonca s tymto typom? bude to 3,0GHz, giga ramm, dvdnapl, 15 uhlopriecka.

Myslite ze ako programatorovi je lespia 15 alebo 15,4 sieokouhly?
Šlaha
Profil
Jestli jsem to správně pochopil, tak si ten notebook vybíráte na té stránce z komponent, co tam jsou. Podle toho, co jste zde napsal, to bude hi-end notebook. Můj názor je, že pro programátora je lepší širokouhlý displej, ale je to jen můj názor.
mckapco
Profil
preco prave sirokouhly, 15,1 ma rozmery, ako by som to nazval.. takeho typickeho normalneho rozlisenia:-) a ked robimweby, tak by to bolo lepsie nie?
Šlaha
Profil
Výhodu to má v tom, že toho naskládáš víc vedle sebe, ale jestli chceš vidět web tak, jak ostatní, bude tomu bližší 15,1 monitor.
Z té původní otázky jsem pochopil, že programuješ v C++, nebo tak, na web stačí obyč rozměr.
P.S. Pokud se budeš dívat na širokoúhle filmy, neměl by si u 15,4 černé pruhy pod anad filmem. Akorát u filmů 4:3 budou pruhy vlevo a vpravo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0