Autor Zpráva
Adun
Profil *
Ahoj, mám dovela velký problém s windows XP. Jednou sem měl takhle málo místa na disku C, tak sem si řekl že vymažu Internet Explorer. Poté co jsem ho vymazal se objevilo hlášení že byla vymazána nějáká důležitá část systému windows a že nemusí fungovat správně.
Po tomto tahu se mi při práci sama objeví nabídka vypnout počítač. Poté co dám storno nefunguje nabídka start. Když na ní kliknu, tlačítko se klasicky změní, ale nabídka nikde.
Také mi od té doby jde něják pomaleji PC. Při koukání na video se to video trhá, což předtím nebylo. Také se mi seká hra.
Občas při vyskočení nabídky start vídám totální změnu ikonek na ploše a v panelu rychlého spuštění - totální chaos, úplně jiné ikony, občas žádné, jen název programu. Ikony v pravém dolním rohu u hodin všechny zmizí(antivir, nastavení zvuku..., nevím zdar¨¨ jsou spuštěny, ale nevidím je).

Dostal sem návrh k reinstalaci win XP, zkusím to, ale jestli jste se s tím někdo setkal nebo máte někdo nějáký nápad či radu, tak mi jí prosím napište, mockrát děkuji
Jan Rippl
Profil *
www.linux.cz
Gekon
Profil
Jan Rippl
Tohle by skoro mohlo jít na lamera:))
Jan Rippl
Profil *
Taky myslim...
Adun
Profil *
Na lamera? Jako proč?
Adun
Profil *
Jo a na linux přejít nemůžu pač by mě sourozenci zabili...
Adun
Profil *
Já bych zkusil tu reinstalaci, ale nikdy sem to nedělal, může mi někdo poradit? Nechci přijít o ni co mám na disku...
Adun
Profil *
Zkusim obnovení systému a pak tu reinstalaci, moc díky za "rady"....
habendorf
Profil
Jo a na linux přejít nemůžu pač by mě sourozenci zabili...

K tomu asi stejně nakonec dojde.
pycha
Profil *
nejde vypnout pocitac jak dal
Plaváček
Profil
pycha

Zkusit vytáhnout ho ze zásuvky?
quinux
Profil
Adun
No internet explorer je součást systému a když jej "jen tak" smažeš tak se nediv, že se ti "pokazí" windows. Myslím, že to můžeš ještě zachránit novou instalací exploreru, ale spíš by bodla ta reinstalace celého systému.

Já bych zkusil tu reinstalaci, ale nikdy sem to nedělal, může mi někdo poradit? Nechci přijít o ni co mám na disku...
Téměř nic na tom není. Dej cd do mechaniky a instalačka tě již provede.
Mastodont
Profil
Rozhodně hlasuju pro toho lamera :-))

Jednou sem měl takhle málo místa na disku C, tak sem si řekl že vymažu Internet Explorer

Jednou takhle koukám do Total Commanderu, nalevo disk C:, napravo disk C: ... k čemu mi jsou dva disky C? Tak jsem jeden zformátoval :)
mark
Profil *
prosím jsem začátečník, někdo mi řekl, že počítač nemusím vypínat myší, ale klávesnicí, ale nevím jak
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0