Autor Zpráva
Aylis
Profil
hi... jak dam neco do sdileni? a jak neco se sdileni seberu? ja sem si vsimla ze mam ve sdileni pro ostatni nejaky pisnicky ktery sem tam vubec nedavala... :P a kdyz si odeme nekdo neco stahuje, zpomaluje me to? diky
Miloš
Profil
Zkus http://www.prolamy.com/
Aylis
Profil
ja nepouzivam DC ale BS omg
koudi
Profil
a kdyz si odeme nekdo neco stahuje, zpomaluje me to?
No tvuj upload určitě

omg
Na to, že ani nevíš jak nastvit sdílení souborů si trochu odrzlá.


No a nakonec bych tě rád upozornil, že bearshare je totální prasečina, kterou bych osobně do PC nikdy nechtěl a navíc je její používání (tím způsobem, jakým to dělá téměř 100% uživatelů) nelegální.
Miloš
Profil
Aylis
omg
Já ale přeci nejsem tvůj bůh. A 'sem se překouk', no.
Petr Tichý
Profil
BS v sobě má spyware.
Aylis
Profil
koudi
ad omg - no tak kdyz mi nekdo odpovida na neco, na co sem se neptala, a jak nastavim sdileni souboru jsem se stejne nedozvedela, tak proc bych nemohla byt odrzla? omg, omfg, rolleyes :-P
navic tebe sem se na nic neptala. a jak sem se dozvedela v dalsim prispevku, tak se miloš překoukl, tak ty nereaguj na něco, do čeho ti nic neni. ty patříš mezi takový ty lidi jak "řešej problémy cizích"
ad na konec - tvuj osobni nazor me nezajima. ja sem s bs naprosto spokojena. sice sem driv pouzivala Limewire a s tim sem taky byla spokojena, ale rozbilo se mi z nejake nezname priciny. a jakej rozdil bude mezi tim jestli budu pouzivat DC, BS, LW, nebo jakykoli jiny program na sdileni? nelegalni budou vsechny. hlavne mi nepis ze sem traged, diky. ja sem realista. a jeste miluju takovou tu tvoji poznamku ze sem odrzla kdyz neumim nastavit sdileni souboru, kdyz tady neni nikdo tak ochotnej aby mi to vysvetlil, tak to asi ani nehrozi nekdy v budoucnu ze bych to umela. ja se v tom nebudu prehrabovat 2 hodiny. :-D
rofl lol :D :D :D

Miloš
co neni muze byt :-D no to preziju :D

Petr Tichý
To taky přežiju. ;)
koudi
Profil
omg, omfg, rolleyes
A víc toho už neznáš?

navic tebe sem se na nic neptala. a jak sem se dozvedela v dalsim prispevku, tak se miloš překoukl, tak ty nereaguj na něco, do čeho ti nic neni. ty patříš mezi takový ty lidi jak "řešej problémy cizích"
Máš pravdu, přesně to dělám. Někdo sem napíše svuj problém (pro mě cizí) a já se snažím pomoct (vyřešit ho). Ve výsledku to opravdu znamená, že 'řeším problémy cizích'. A takových lidí je tu drtivá většina, bez nich bychom to tu mohli zavřít.

tvuj osobni nazor me nezajima
Já ho taky nikomu nevnucuju.

jakej rozdil bude mezi tim jestli budu pouzivat DC, BS, LW, nebo jakykoli jiny program na sdileni?
Tak jeden by mohl být ten, že např. DC ve většině případů neobsahuje spyware programy apod.

a jeste miluju takovou tu tvoji poznamku ze sem odrzla kdyz neumim nastavit sdileni souboru
Sama neumíš ani třikrát kliknout a na člověka, kterej ti chtěl pomoct a jen 'se překouk' hned používáš 'omg'. Hm, jak myslíš.

kdyz tady neni nikdo tak ochotnej aby mi to vysvetlil, tak to asi ani nehrozi nekdy v budoucnu ze bych to umela
Možná kdyby ty jsi byla ochotná věnovat třicet vteřin na to, aby ses pořádné porozhlédla po nastavení toho programu, nemuselo k tomuhle vůbec dojít...
Aylis
Profil
ROFL :D :D :D To jsem se zase pobavila :D Nechceš ještě něco komického napsat?
A nejsem jasnovidec, nemohla jsem vedet ze se prekouk ;).
Ad) neumim 3× kliknout => ucenej z nebe nespad, tak nevim kam kliknout, to dava logika ;o].
Aylis
Profil
---
Mastodont
Profil
Hm hm, vcelku by mne zajímalo, kolik lidí si po přečtení tohoto tématu zařadilo Aylis na osobní ignorovátko :-)
Aylis
Profil
tady taky neco takovyho je?
Bubák
Profil
osobní ignorovátko
tady taky neco takovyho je?
Aylis
Tady není ani chat, musíš hledat jinde.
nightfish
Profil
tady taky neco takovyho je?
bohužel ne, je potřeba to emulovat očima
Aylis
Profil
A ted si predstavte, ze sem treba nejaka stara pani, ktere ty pocitace a internet nejdou tak dobre do hlavy jako vam, mladym :D. Se pak nedivte ze si nedokazu narvat svepomoci soubory do sdileni :D
Miloš
Profil
Aylis
A ted si predstavte, ze sem treba nejaka stara pani
tak nevím nevím ;-)
Bubák
Profil
Tyhlety aféry každého jenom otravují. Ja bych všechny ty počítače a internety zakázala.
http://gabina.kvalitne.cz/prohib.jpg
Aylis
Profil
Miloš-> To byly falešné a zavádějící údaje, už je to opraveno, to si totiž moje vnučka hrála na tom internetě, tak mi tam z nějakého neznámého důvodu změnila informace. Vtipálek :))

Bubák -> Jj, rozumná řeč :D
Gekon
Profil
Aylis
Jasně, staré babičky rády používají leet speach.
Aylis
Profil
Já jsem moderní babička, jdu s dobou. A buď rád že používam jenom zkratky, horší by bylo kdybych psala třeba takhle... " ¥@ ¥$€M M0ЀRИÍ B@BiCZk@ ;)) "
Bubák
Profil
Doba pokročila, když jsem byl malý, hrávali jsme si na tatínky a maminky.
Dneska si děti hrají na dědečky a babičky.
Miloš
Profil
Aylis
to si totiž moje vnučka hrála na tom internetě
88 let? A nebyla to náhodou pravnučka?
Aylis
Profil
Bubák - no jo no, hold já jsem nejak předčasně vyspělá ;)

Miloš - je to možné, já už jsem senilní (už na to mam také ve svém požehnaném věku nárok) také dost zapomínam a ještě tady se mnou bydlí mí dva muži Alshaimer a Parkinson :) ale myslím že není právnička :D
Aylis
Profil
Bubáku ale to ti nezávidim tvuj věk, to já aspoň pobíram tučnej důchod ;). ty můžeš jedině říkat heslo "mládí v ****** a do důchodu daleko" =o[
Aylis
Profil
hle, censura :-* :D
Aylis
Profil
----
Sugar
Profil *
hle censura...

Bubáku ale to ti nezávidim tvuj věk, to já aspoň pobíram tučnej důchod ;). ty můžeš jedině říkat heslo "mládí v ****** a do důchodu daleko"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0