Autor Zpráva
Timy
Profil
Zrovna jsem nainstaloval XP Home a skoro pokaždé, když chci instalovat nějaký program (půlka jde, půlka ne), vyhodí mi to v průběhu instalace tenhle error:


"Error 1335. Instalační soubor Data1.cab požadovaný touto instalací je poškozen a nemůže být použit. To může znamenat chybu sítě, chybu z čtení disku CD-ROM nebo potíže s tímto balíčkem."

Neví někdo, kde by mohl být problém? Nikdy jsem se s tím ještě nesetkal, vždycky reinstalace systému proběhla v pohodě.
Gekon
Profil
Během instalace WXP to žádnou chybu nehlásilo? Je možné, že nějakou knihovnu to nezkopírovalo správně, takže bych asi zkusil reinstalovat...
Timy
Profil
Gekon
Reinstalovat už jsem to zkusil, požád to háže to samé. Samotná instalace Windows proběhla bez problémů.
DoubleThink
Profil *
Vadná RAM?
Timy
Profil
DoubleThink
Jak se to pozná? :-)

Některé programy nainstalovat jdou (třeba jsem teď nainstaloval Foxit reader), ale většina ne. Včera, před formátem a instalací, šlo vše v pořádku. Vygooglil jsem tohle - http://forums.agilix.com/forums/115/ShowPost.aspx - ale nepomáhá ani jedno.
DoubleThink
Profil *
Jak se to pozná? :-)
memtest
Timy
Profil
DoubleThink
Nenašlo to žádnou chybu.

Zvláštní je, že mi teď tu samou hlášku vyhazuje i notebook, který už pár měsíců běží v pohodě... Začínám věřit na strašidla v mém pokojíku.
Timy
Profil
Tak vyřešeno. Sice jsem se začal opravdu bát, protože mě přestalo najednou i poslouchat rádio :o), ale nakonec chyba byla buď ve flashce, skrze kterou jsem tam ty instalačky kopíroval anebo byly přímo chybné ty soubory.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0