Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
!!OMLUVTE VSECHNY SPROSTA SLOVA V TOMTO PRISPEVKU NEVHODNE MALYM DETEM!!

Nesnasim muj PC nesnasim , kdyz zapnu PC a hejbnu s mysi tak mi zacne lytat po celej obrazovce a klikat ! Je to nejaky pojebany cim to je? mys uz mam asi rok . A je dobre pripojena .
Dalsi problem je ,ze kdyz po 1 zapnu PC takze se mi zobrazi plocha a pak se to vetsinou sekne! Uz me to sere . Mam podelanej Win98 FS .
Hanz
Profil
Anonymní
Já bych řekl že je to vir.
Kráťa
Profil
Zabal PC do krabice a odnes ho tam, odkud ho máš, když ho nesnášíš. Vyřešíš tím všechny problémy. Pořiď si sčot, tam klikat nemusíš.
Yuhů
Profil
taky bych řekl, že je to vir. Doporučuju smazat disk a nainstalovat znova systém.
DoubleThink
Profil *
To je trochu radikální řešení - osobně bych vytáhl disk a zanesl k někomu s antivirem.
Acci
Profil
Anonymní
Nejsi připojen k síti a nemáš nainstalovaný program na vzdálené ovládání PC? Já jsem to nainstaloval v síti ve škole a užil jsem si spostu srandy :))
bobys
Profil *
Sem ten anonym zapomel sem na meno
No odnaset ho nebudu . Sem to projizdel avastou a nic to nenaslo ... Du si pohrat s diskem
Ivorius
Profil
nod 32 by mohl neco najit.
Borsa
Profil *
Já stejně nevim, proč je Avast tak oblíbenej! Proboha lidi vždyt je zadarmo! Co od toho čekáte?
Acci
Profil
bobys
Zkus ještě Ad-Aware. Viry a spywary jsou někdy spojeny

Borsa
Náhodou. Kámošovi našel celkem hodně virů a nyní má po problémech
Kráťa
Profil
Borsa
ty hodnotíš kvalitu programu podle toho kolik stojí? Existuje móóóc freeware, a komerční programy se jim ani nevyrovnají.

bobys
nějaké zachrańování dá mraky práce s nejistým výsledkem, možná by to bylo opravdu s větší jistotou smazat disk a nainstalovat znovu.
Pepee
Profil
...no taky bych to projel antivirem z čistýho systému. A nebo bych přeinstaloval systém.
Anonymní
Profil *
Nesnasim muj PC nesnasim , kdyz zapnu PC a hejbnu s mysi tak mi zacne lytat po celej obrazovce a klikat ! Je to nejaky pojebany cim to je? mys uz mam asi rok . A je dobre pripojena .
Dalsi problem je ,ze kdyz po 1 zapnu PC takze se mi zobrazi plocha a pak se to vetsinou sekne! Uz me to sere . Mam podelanej Win98 FS .


Myslim ze timhle si toho moc nerekl...tak aspon jakej mas pocitac..kdyz mas 98ky na naky 100MHz tak se ani nedivim :D
Anonymní
Profil *
tenhle problém jsem mněl taky,ale nevím čím to je protože jsem najednou odstranil dva viry,vyměnil myšku a odinstaloval hru kterou můj komp nezvládal a pak to přestalo....takže skus něco s toho (jinač to byl docela zahul... mi většinou skončila schovaná za startem :-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0