Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahojte. Prováděl jsem menší úpravy admin. rozhraní na mém blogu Gekonovy Názory. Problém je v tom, že teď mi nefunguje Texy! V administraci je zapnuté, všechny soubory zůstaly na svém místě, přesto nefunguje.
Vím, takhle se asi těžko dá radit, proto jsem ochoten i sdělit přihlašovací údaje na FTP a do administrace. Moc prosím o pomoc, díky.
loyza
Profil
a nebylo by lepší položit tento dotaz raději do fóra texy??
http://forum.texy.info/
Gekon
Profil
loyza
Tam už je, stejně jako v podpoře WordPressu, ale tam to nějak nevyšlo.
souki
Profil
nefunguje =
a) hlásí chybu
b) neformátuje
c) pouze maže formátovací značky
d) nevaří kafe
?
Gekon
Profil
souki
Jo, promiň, měl jsem to trošku rozvést.

1.) Při psaní či editaci článku se neobjeví panel Texy!
2.) V nastavení/pluginy je zapnuté
3.) Když v nastavení profilu odšrtnu Use the visual editor when writing, tak se aspoň objeví nějaký defaultní WYSIWYG, nebo něco na ten způsob. Když to nechám zaškrtnuté, neobjeví se nic, pouze tohle.
Gekon
Profil
Psal jsem na ICQ i samotnému DGXovi, taky nechápe...
koudi
Profil
Gekon
Asi jsi vytvořil nějakou neznámou anomálii, se kterou se lidstvo ještě nesetkalo. :)
Gekon
Profil
koudi
To je klidně možné, co mám ale potom dělat, když jsem komplet celý obsah webu vymazal, nahrál ho znovu (neupravené soubory) a dělá to pořád? :)
Gekon
Profil
Je možné, že by byl problém s databází?
VitaZ
Profil
Prováděl jsem menší úpravy admin. rozhraní
Čo také si predstavujetě Kefalín pod týmto pojmom???
Gekon
Profil
VitaZ
Súdruh Major Haluška, pod týmto pojmom si predstavujem zmenu nastavenie .htaccess, pak dajaké zmeny v šabloně a vkladanie AdSense.
Nepřijde vám to celé takové absurdní?
VitaZ
Profil
Nepríjdě...
Nedávno jsem prováděl nějaké změny v pluginu myGallery a zažil jsem něco podobného, při úpravě jednoho slova v šabloně mi úplně přestala fungovat administrace a místo všech dosud vložených fotek se začala zobrazovat hláška s nějakým MySQL errorem...
Nakonec jsem si všiml, že v SQL tabulce wp_options je u každé hodnoty zaznamenáno i to kolik obsahuje znaků, liší-li se zaznamenaný počet znaků od skutečného stavu, Wordpress kolabuje...
Gekon
Profil
VitaZ
Právě jsem celý web smazal. Zazálohoval jsem SQL, jdu to všechno obnovovat... Ach jo.
VitaZ
Profil
Právě jsem celý web smazal. Zazálohoval jsem SQL, jdu to všechno obnovovat... Ach jo.
Pokud je to, co si myslím, že je, tak Ti to nepomůže. Chyba bude totiž obsažena v té SQL záloze (někde v nastavení wordpressu - wp_options). Zkus nainstalovat úplně nový Wordpress a z té původní zálohy nahraj jen články.
loyza
Profil
Počkej, ty jsi psal icq samotnému autorovi a on neví kde je chyba?? No tak co potom chceš po lidech tady? Nikdo texy nerozumí líp než autor.
VitaZ
Profil
Gekon
podařilo se Ti problém odstranit?
Gekon
Profil
VitaZ
Zatím ne, nemůžu se dostat na ICQ, tím pádem nemám dostatečný přístup k mé podpoře (čti Koudi).
souki
Profil
Gekon
ICQ dneska jako obvykle laguje.... Kdy přijdete k rozumu a pořídíte si MSN... :)
Gekon
Profil
souki
Dokáže MSN komunikovat s ICQ?
PS: Jo, jsem lama:)
Alphard
Profil
OT, ale Jabber taky ujde a Yahoo taky není špatny, kéž bych na nich měl víc kontaktů :-)
souki
Profil
Gekon
Neumí :) Ale stačí říct všem kamarádům, že jsou lamy a co všechno MSN umí a než se naděješ, tak má kontakty z ICQ duplikované v MSN :) Tak jsem to udělal skoro rok zpátky a nestěžuju si...
Ona je totiž funkce vyfocení obrazovky, nahrání na ftp a poslání odkazu tomu s kym si píšeš (to vše na jedno kliknutí) v našem oboru k nezaplacení... a to je jen drobnost :)
Gekon
Profil
souki
Silně pochybuji, že by se mi podařilo přemluvit byť jen jednu desetinu z mých 180 aktivních kontaktů.... krom toho tebou výše jmenovaná funkce jde udělat na jedno kliknutí i třeba pomocí ScreenGrabu:)
souki
Profil
Gekon
Nj... Ale v tom je právě to kouzlo... to musíš mít screengrab(ale u něj to bude víc kliknutí), icq, skype a podobný nesmysly... já jsem rodilej windowsák, tak chci všechno v jednom programu :o)
Gekon
Profil
Všechny problémy vyřešeny, koudi je prostě nejlepší:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0