Autor Zpráva
Celebi
Profil
Hledám nějaký free dowload manager, u kterého lze nastavit, že začne stahovat teprve ve chvíli, kdy bych tomu dal já pokyn (prostě by se spustil až automaticky po tom, co bych dal stahovat soubor). Nutnou podmínkou je funkčnost na rapidu, filefactory atd. a v IE 6.
Dále by měl umět po při přerušení stahování (výpadek netu atd.) umět dostahovat soubor z místa, kde přestal.
Předem děkuji za doporučení.
djlj
Profil
No, pokud máš na rapidu placenej a účet a nastaveno, že odkazem rovnou sosáš (že neklikáš na žádné „download“), tak na to ti stačí libovolný stahovací program, protože to, co požeduješ, umí každý. Jen nevím, co s tím filefactory, to neznám.
Celebi
Profil
Ne chci, aby uměl rapid bez placenýho účtu.
djlj
Profil
Ne chci, aby uměl rapid bez placenýho účtu.
Tak to asi těžko ;). Soubor ti totiž server pošle na základě odeslání POST formuláře, a stahovací programy tohle neuměji zpracovat.
k
Profil *
ale vím že jsem měl jeden a on mi když jsem dal na rapid stahovat mi naskočilo okno tam jsem opsal kod z obrazku který mi nahodil taky ten program, dal ok a začal stahovat, samože free mi po stahnutí napsal program že musím čekat než mi povolí rapid za několik minut znova stahovat . neobešelto, ale musí to nějak jít obejít přeci.
Gekon
Profil
k
A proč to vlastně chceš obcházet? Když nechceš čekat, tak si zaplať Premium account.
koudi
Profil
k
Tak, kup si Premium. Ale když člověk nechce platit za ty filmy/hudbu/programy, co od tamtuď stahuj, tak proč platit ještě nějakej rapid, co?
djlj
Profil
k
To je možné, ten program totiž taky poslal POST požadavek na soubor. Ale je to to samé jak stahovat přes web…

Pokud vím, tak to „obejít“ nejde. Mám to na Megaupload.cz řešené stejně, a to proto, aby soubory nešly nikam přímo nalinkovat. (Aktualizace po přečtení následujícího příspěvku: nemám teď na mysli čekání na odpočet, ale stahování stahovacími programy :).)
koudi
Profil
Jinak to čekání se samozřejmě obejít dá. Ale víc se vyplatí si koupit premium.
Celebi
Profil
Jinak to čekání se samozřejmě obejít dá. Ale víc se vyplatí si koupit premium.
Jak? Návod na to už hledám dost dlouho a vyzkoušel jsem snad všechno.

Jinak princip toho dowload mangeru, který hledám, je v tom, že se spustí až ve chvíli, kdy na rapidu kliknu na "dowload".
Casero
Profil
Celebi
A co používat torrenty???...Je to rychlejší, zdarma a jak sem se zde dověděl i legální.
koudi
Profil
Jak? Návod na to už hledám dost dlouho a vyzkoušel jsem snad všechno.
Stačí si uvědomit, jak se to kontroluje a pak už je to snadný. Ale nebudu to moc rozebírat.
koudi
Profil
Je to rychlejší, zdarma a jak sem se zde dověděl i legální.
Není, jelikož to při stahování zároveň i sdílíš (jestli to správně chápu).
Gekon
Profil
koudi
Chápeš to správně.
Casero
Profil
Tak sem si našel to vlákno, ve kterém sem se to údajně naučil. Ale jaksi jsem tam měl stejnou odpověd. Stahování audia/videa je legální, ale nesmí se šířit dál. Takže torrent ne, DC++ ano, ale musí se sdílet legální věci.
bitbit
Profil
Takže na všech těchto freewebových stahovačích se to kontroluje pomocí IP. Pokud s té IP bylo staženo nejde z ní stahovat před uplynutím určitého času.

Zde to obejít, dinamicky přidělovanou IP ( veřejné ) což ty nezměníš. Dále koupí od poskytovatele internetu např 2 veřejné IP.( Většinou 300 měsíčně ) A ty měnit. ( 2 IP znamená 2x víc souborů za stejný čas ). Nebo pomocí připjení na některou proxi a ty měnit. Každý proxi server zamaskuje tvou IP za svojí. Nemusí vždy fungovat a hlavně to už lide používají, takže bude problém najít volně přístupnou proxi, kterou už nepoužil někdo předtebou.

Jak už bylo řečeno. Nejjednodušší způsob a nejspolehlyvější jsou dva. LEVNĚJŠÍ je koupit si účet. DRAŽŠÍ je koupit si originálku.

Vysvětlení a naznačení obejití těchto služeb je pro ty, kteří si stahují legální formu souborů. :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0