Autor Zpráva
wwwirtuoz
Profil
dobry..
potreboval by som pomoc z par programami. je to sice o tvorbe wedesignu, ale su tu celko mudri ludia, a okrem toho ina fora velmi nepoznam
takze: potreboval by som odporucit podla vasich skusenosti par freeewareovych softwareov, najlepsie
1. freewareovy program, ktory pracuje z kompresiou - mal by vediet otvorit vsetko od .arj, cez .rar a .zip az po .iso .tar .gzip a .jar (ono sa zda, ze to je mozno na nic, ale ja to dost casto potreujem) a mal by vediet vytvarat minimalne zip a rar (neviem ci je taky freee program..) a .sfx a aj zaheslovane subory
2. dalej by som chcel nejaky kvalitny freee program na vypalovnie cd - kopyrovanie "za letu", vytvaranie .iso, vypalovanie .iso, vytvaranie audio (.cda) CD, a samozrejme vytvaranie datovych cd
mal by vediet aj vytvarat virtualne cdromky pomocou iso obrazov (popripade na to moze byt aj osobitny program)
3. freee program na prehravanie dvd (ku grafike som sice dostal licencovany WinDVD,ale ten je nejaky divny)
4. KVALITNY freee program, ktory cisti VSETKO co vyytvorilo alebo je v IE - cookies, historiu a pod...
5. nakoniec este dva programy, ktore momentalne nepotrebujem, ale niekedy sa hodia a vzdy nejaky musim hladat.. freee program na konverziu (??) medzi audio formatmi - mp3,ogg,wma,wav(?)..
a nejaky free program na editaciu a pracu z hudbou - ale nie len strihanie, ale aj nieco viac.. co najviac co sa dostat od freewareu
vopred vam dakujem
PS: Neberte softwareovu policiu na lahku vahu !! ani na slovensku ! hovorim z vlastnej skusenosti !! :-(
wwwirtuoz
Profil
pls
Miškin
Profil
a co se kouknout na www.slunecnice.cz nebo www.stahuj.cz nebo www.studna.cz ??
wwwirtuoz
Profil
+download.com
ale na tych serveroch je asi 5 (+20 na .com) programov na vyber... aa ja nevieme ktory je kvalitny. preto som tam napisal "potreboval by som odporucit podla vasich skusenosti ...."
asi sa na to vykaslem...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0