Autor Zpráva
Hierophant
Profil
Dobrý den,
mám potíže s CPU... Stačí mi otevřít Operu a Winamp a hned je jeho využití 100%... Vypalovat přitom je nemožné, hned se začne PC sekat a je hrozně pomalé... Znepokuje mne i teplota CPU, která je 82,5 stupňů... Nevím co mám dělat... Mám v PC 4 větráčky včetně toho velkého (další je na CPU, grafice a jeden je ještě na boční straně)... Nevíte prosím co s tím? Děkuji...

Mé PC:
Intel Celeron CPU 2.8 GHz
1024 MB RAM
HDD 160 GB
GeForce 5600
Gekon
Profil
Podívej se do procesů (CTRL+SHIFT+ESC) co to tak vytěžuje. Teplota je již vskutku extrémní.
Zkus počítač pořádně vyluxovat, zkontrolovat všechny větráky (jestli se otáčí), nanést novou vrstvu teplovodivé pasty na CPU heatspreader.
Pokud nepomůže ani to, podívej se do BIOSu, jestli není CPU nějaké krutě taktované, popř. jestli si někdo nehrál s napětím.
Hierophant
Profil
"Pokud nepomůže ani to, podívej se do BIOSu, jestli není CPU nějaké krutě taktované, popř. jestli si někdo nehrál s napětím."

Chápu co mám udělat, ale nevím co mám hledat... Víceméně co je dobře a co špatně... Díky
YaD
Profil
Zníž si výkon o v BIOSe o 20Mhz. Väčšinou to pomôže, a výkon je asi jednym virom s ktorým som sa stretol, nie je nič extra a však mi liezol na nervy (neviem ako sa volá - otuknem ho).
Gekon
Profil
YaD
Cože? :)))
jonge
Profil
YaD
Tak to je "joke of the day" xD
Gekon
Profil
Okamžitě to hodlám nominovat do nejvtipnějšího threadu měsíce:)
Hierophant
Profil
No, i já vím že to co napsal YaD je blbost, ale prosím pomůžete mi? Díky...
Gekon
Profil
Hierophant
To, co jsem napsal já ti nijak nepomohlo?
Hierophant
Profil
Ještě se na to neměl čas, vrhnu se na to večer, ale nepochopil jsem poslední větu.... Ptal jsem se na to v 17.4.2007 14:54:55... Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0