Autor Zpráva
Darth Daron
Profil
tak co, taky ste se tak pobavili, když ste ho nainstalovali a spustili??? (jestli ste to vůbec udělali). Oproti tomu i Visty jsou dokonalá aplikace...třetina věcí chybí, druhá třetina nefunguje a ten zbytek je skoro nanic :-))
a to nejsem proti Icq vůbec zaujatej, používam 5.1....Ale tohle byl fakt zážitek...spustit to šlo až po druhym nainsatalování, všechny smajly se mi zobrazili až po dalšim spuštění...když mi někdo napíše a já nemam otevřený okno s nim, tak ta zpráva nejde zobrazit.....prostě super :-)))
Joker
Profil
To zní jako kůůůl soft :-)

Já nějakou dobu používal icq5 a potom icq5.1, když aktualizace proběhla tak, že moje icq5 se prostě jednoho dne odmítlo spustit! Tak jsem dal stáhnout aktualizaci, což bylo ve skutečnosti icq5.1, zrovna jsem byl na pomalém připojení a stahovalo se asi půl hodiny, pak se nainstalovalo a zrušilo veškeré moje nastavení z icq5. Jsem akorát nevěřil a zuřil.

Pro zajímavost: Umí icq6 už trvale řadit kontakty podle abecedy? Automatické řazení podle času poslední konverzace (icq5) považuju za mimořádně idiotský nápad, při cca 70 kontaktech v seznamu to znamenalo, že jsem nikdy nemohl najít člověka, kterému chci zrovna napsat (alespoň já si tedy daleko spíš pamatuju, pod jakým jménem mám dotyčného v ICQ, než kolika lidem jsem psal od poslední konverzace s dotyčným).

Mimochodem, taky máte poslední dobou na ICQ ty výpadky? :-/ Dokonce už mi přišla i zpráva od Jabberu, že výpadky ICQ nejsou způsobené ICQ transportem, ale že padá celá síť ICQ :-)
Darth Daron
Profil
k tý 5.0 a 5.1...jj, to je super, třeba u nás ve škole....jelikož se přihlašujem na xp jenom jako uživatel a ne správce, tak nemůžem nic instalovat a protože tam je icq 5.0, který při spuštění začne stahovat 5.1, akterý ale pak nejde nainstalovat, tak nejde používat...takže se bu´d přihlašuju z www.meebo.com nebo používám Gaim Portable...

kontakty v ICQ6....nějak důkladně sem to nestudoval, ale spíš ne....standartně to mam dojem zobrazuje podle abecedy,ale on i oflline dohromady..ale dá se to seřadit tak jako v icq 5.1....

jinak ty výpadky sou dost často...proto bych chtěl přejít na yahoo messenger, kterej je daleko lepší...jenže ho nikdo nemá :-/
Filips
Profil
Joker
Ano mě se to stává běžně. Teď to utichlo posledních 14 dní (i když je pravda že teď nejsem moc u pc). Podle mě to bude i těma kravinama jako jsou ty tzertsy nebo jak se to jmenuje, hry atp. Před 3-4 rokama (to vedlo tuším icq 5) To byla paráda. Žádné hry, žádné nesmyslné flashe, málo reklam a málo lidí :-) Určitě je to i počtem lidí. Co sleduji mé přátele tak za poslední 2 roky nebo spíše rok si icq založilo 9 lidí z 10ti. Což je celkem velký nárůst.
Filips
Profil
Darth Daron
Všude se hodně mluví a doporučuje se MSN Messenger. Ten má trochu víc lidí. Btw ICQ se nejvíce používá v zemi kde vzniklo (teď si nevybavím kde to přesně bylo) a v ČR. Jinak vede MSN a ostatní.

...jenže ho nikdo nemá
Přesně tak. Pozoroval jsem některé mé kamarádky a ty jsou třeba s posílání těch animovaných nesmyslů unešené. A stále povidají jak je to skvělé, úžasné nádherné, kůůůl a kdoví co ještě.
World
Profil
Jaký chatovací program každý používá je jeho věc, ale doporučil bych těm co se ještě nevyléčili z ICQ viru tak ať přejdou na jabber :)
Jabber má možná na první pohled trochu nepřehledné prostředí, ale na to si za pár dní zvyknete.
Dříve jsem také používal ICQ, dříve jsem ještě všem vypravoval jaký je to super program, teď radší mlčim :)
Když to tak pozoruji tak všechny novější programy/verze se zabývají především super grafikou, aby to bylo pěkně barevný, ale na nové funkce nebo opravy úplně opomínají.
djlj
Profil
Před 3-4 rokama (to vedlo tuším icq 5)
To spíš ICQ 4 Lite.

No pro mě byla poslední použitelná verze 2003b ;). Pak už pokračoval vývoj jen verzí lite, a to je fakt humusoidní program (otřesní smajlíci; prd se dá nastavit; reklama; miliarda funkcí, který v životě nepoužiju). Už několik let používám Mirandu (to ještě od verzí, kdy Miranda pětkrát deněn spadla) a nemám problém.

Mimochodem, taky máte poslední dobou na ICQ ty výpadky?
Jo. Dost často se připojuju na mobilu přes Jimma a zhruba za poslední týden jsem se dopoledne nemohl nikdy lognout…


Všude se hodně mluví a doporučuje se MSN Messenger.
MSN se jen snaží různýma hovadinama kopírovat ICQ. Viz šťouchnutí a podobný voloviny. Ještě že MSN protokol umí Miranda, a to bez těch zbytečných věcí :).
Darth Daron
Profil
já teda MSN Mess. docela nesnášim...newim proč, v životě sem ho nepoužil, ale prostě ho nemam rád :-))
jinak třeba ty pařky na iccq sou docela nice, člověk si sem tam zapaří....
DVL
Profil *
Kde to uklada historiu a da sa do 6 preniest historia z 5.1? Rad by som to mal pokope...
rasasak
Profil *
Pokud ICQ 5.1 neodinstalujes, a nainstalujes rovnou ICQ 6, tak si to vse z 5.1 vezme, a pak ji smaze _)

Jinak Zatim problem s ICQ 6 zadnej nemam,jediny c o, tak nemuzu najit Xtraz centrum :D
DVL
Profil *
No urobil som to presne tak a ziadne starsie spravy teraz nemam v historii
Darth Daron
Profil
hm, je fakt na pytel, že nejde napsat třeba ň, ť atd...dělá to ˇˇt apod....Ale jinak to de...
Joker
Profil
Btw ICQ se nejvíce používá v zemi kde vzniklo (teď si nevybavím kde to přesně bylo) a v ČR
Izrael? Alespoň odtamtud teda byla společnost Mirabilis, teď ICQ patří AOL, myslím. Jinak mě taky překvapilo zjištění, že v zahraničí nemá "skoro každý ICQ" jako tady.

Pozoroval jsem některé mé kamarádky a ty jsou třeba s posílání těch animovaných nesmyslů unešené.
To jsem taky koukal. I když je to spíš neochota přejít na něco jiného... prej "Ne, to je dobrý", přestože zrovna řešíme, že to stále padá.

Jabber má možná na první pohled trochu nepřehledné prostředí, ale na to si za pár dní zvyknete.
Já mám Mirandu, takže jsem se prostě regnul na Jabber, přidal Jabber kontakty a kecám stejně jako předtím :)
Darth Daron
Profil
teď sem zjistil fakt coool věc, dou zobrazovat obrázky...prostě na nějaký stránce označítě obrázek, ctrl+c a v icq okně dáte ctrl+v a je tam :-DD
Foster
Profil *
Mě to ted donutilo na novém compu nainstalovat místo 5.1 novou 6tku. Ta mi přijde strašná. Hlavně možnost nastavit si vlastní profil mi chybí, nebo jsem jí nenašel. Používal jsem ICQ snad 10 let a ted se mi z něj dělá zle.
M**
Profil *
nevím, co máte proti 6.
Já jsem s ní spokojenej.
Mnohem lepší, než 5.1
Manq
Profil
M**
lepší než ICQ 5.1 je dneska drtivá většina IM programů - takže i ICQ 6.
WebMaster
Profil
ICQ 6 hrůza, Miranda IM skvělá!
Zuzik
Profil *
Protože máme tupý IT, tak "zakázali" (samozřejmě ho někteří používají) ICQ. Tak jsem vyzkoušela Mirandu IM ... Přestože jsem všechno měla nastavený správně, tak mi některé msg neposlala (tomu, komu jsem msg poslala, zprávu dostal, ale mě to pořád psalo, že je msg ve frontě a nedá se odeslat). Tak jsem testla Gaim Portable. Stejné nastavení ale odesílání funguje správně ... Tak nevím, kde udělali soudruzi z Mirandy chybu ;-)
macco
Profil
mne icq 6 funguje bezproblemov...vsetko bezi tak ako ma...som spokojny uzivatel :)
marketa
Profil *
ahojky,
mam dotaz ohledne vyskakovaciho okna u icq5 kdyz mi nekdo psal a byluz na liste tak mi to jen blikalo ted u 6 mi vyskakuje okno i kdyz je prave na liste. a pak mam jen jeden druh smajlu i kdyz znamej ma dva muzete mi poradit aspon jak na ty okna aby nevyskakovali?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0