« 1 2
Autor Zpráva
tpikalek
Profil
prosim vas nevite jak si muzu zapnout icq abych si mohla psat s mymi kamarady?
Program ICQ pod Linuxem nefunguje. Doporučuji program Pidgin (pokud používáte Gnome nebo Xfce) nebo Kopete (pokud používáte KDE). Nepíšete, co máte za distribuci, ale na 99% máte již po instalaci nějaký program podporující komunikaci pomocí protokolu ICQ nainstalovaný...
Laman
Profil
webster01
otázka Linux x Windows je nevyhnutelným zdrojem flamewarů a hádek. objektivně vzato nemůžeš dát na nikoho, ať už ti doporučuje jedno nebo druhé, vždycky bude prosazovat svůj subjektivní názor (a často ani za nic nepřipustí pravdu opačného názoru). nejlepší je zapátrat na netu po co možná nejneutrálnějších informacích o linuxu (protože win znáš)

já jedu celkem šťastně na win xp, ale začal jsem se zajímat o linux, mám doma 2 bootovatelná CD, bohužel jsem zatím ani jedno nedokázal nabootovat (tučňák se mi nechce snést s modemem). on je to taky asi nejlepší postup, sehnat nějaké live CD, zkusit si linux nanečisto z cédéčka a pak se rozhodovat.
mně je sympatická ta idea svobodného softwaru a komunitní řešení problémů se spoustou lidí ochotných pomoci

a jako další materiál pro rozhodování
youtube - porovnání Windows Vista a Linux Ubuntu
Spasitel Bill - povídka (je to proti MS, ale vtipné)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0