Autor Zpráva
Jirma
Profil *
Outlook Express - Windows 98 / - mí hlásí po kliknutí na složku odeslané -Složku nelze zobrazit.
Aplikace Outlook Express nemůže tuto složku otevřít.

---------------------------------------------------------------------- ----------

Možné příčiny:

Nedostatek místa na disku.

Nedostatek paměti.

Mám tam 284 odeslamých emailů.
Prosím poraťte jak to vymazat a aby to znouvu fungovalo.

Nerad bych W 98 - to znovu instaloval, ani to neumím.

Ostaní složky - doručená , koncepty atd jdou bez problému otevřít.
Když dám ve složce odeslat - tak mi to hlásí -

Došlo k neznámé chybě. Protokol: SMTP, Port: 0, Zabezpečení (SSL): Ne, Číslo chyby: 0x800C0131

Díky za rady

Jirma



Outlook Express
YoSarin
Profil
Nedostatek místa na disku.
Umaž nějaké přebytečné soubory, které nepotřebuješ, něco odinstaluj, ...

Nedostatek paměti.
Sestřel nějaké běžící aplikace které ti žerou paměť...
Taps
Profil
já bych to zkusil nájít složku s odeslanými zprávami na lokálním disku a normálně bych to smazal.
bitbit
Profil
Já osobně bych vyděl chybu tady

Došlo k neznámé chybě. Protokol: SMTP, Port: 0, Zabezpečení (SSL): Ne, Číslo chyby: 0x800C0131

Port: 0

SMTP servery což sou odesílací servery běží na portu 25

Což znamená najet do účtů a do účtu pošty přes který to odesíláš, V záložkách do Upřesnit a tam sou čísla portů a u Odchozí pošta napiš do toho políčka 25, ulož a znovu zkus.

Samozřejmě kolegové nademnou mají též pravdu na disku by to chtělo min 200 MB místa.
bitbit
Profil
Jo a ještě poznámka k Win. Pokud jste si nevšimly tak skoro u každé chyby píšou že by to mohlo být nedostatkem místa na disku. :D
Zuzana13
Profil *
Prosím o pomoc mám w98 a prehliadač mozilla firefox 2.0.0.4 všetky stránky fungujú ale istý čas sa neviem dostať do e-mailovej schránky vypisuje mi to :Aplikácia firefox vykonala neplatnú inštrukciu v module NPSWF 32 .DLL na 015f:3004 a 8bb
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0