Autor Zpráva
Misha
Profil *
Dobrý den, mám veliký problém. Na mém počítači mi vůbec nefunguje psaní písmen ď,ť,ň. Pokaždé to udělá toto: ˇˇd, ˇˇt, ˇˇn...Mohl by jste mi prosím někdo poradit jak tento problém vyřešit ? :(
Misha
axis
Profil
tak jak jste tedy napsala nadpis této zprávy? :D
Morasino
Profil
Tak jí to tady asi jde,nebo je nikde jinde.
Misha
Profil *
pomocí alt + 0239, 0157, a 0242 :(
Misha
Profil *
Pomůžete mi někdo prosím ? :(
Taps
Profil
Nejdřív se stiskne háček a pak potřebné písmeno...
MaJJ
Profil
tím to není - píše to normálně. mě to taky tak nějak blbne - to je ovladačema (ale jsem líný to vyřešit):
apostrof - '¨
ď - ´d
ť - ´t
ň - ń

já to mám jakoby polské nebo co.
kdyby se někdo zajímal o to jak jsem to napsal tak Caps lock, shift háček, furt držím shift a t, nebo d, nebo n, nebo ... :))

-----

mě by spíš zajímalo jak najít ovladače třeba na tu klávesnici. v správci zařízení to mám pocit není
nightfish
Profil
to je ovladačema
ve své době to dělaly některé viry
Gekon
Profil
Tohle dělá ICQ6. Jestli ho nepoužíváš, podívej se na rozvržení klávesnice v Místních a jazykových nasteveních.
Misha
Profil *
No víš co ? Já jsem měla icq 6 nainstalovaný asi pět minut a strašně se mě nelíbilo tak jsem je odinstalovala a dala si tam zpět 5.1....nevíš jestli se s tím něc o dá dělat ?
Petr Tichý
Profil
(..)podívej se na rozvržení klávesnice v Místních a jazykových nasteveních.
Aleš Janda
Profil
Udělej si vlastní rozložení klávesnice, na němž tahle písmena (plus ó) budeš řešit třeba přes pravý Alt.
Sice je to drbání se pravou rukou za levým uchem, ale vyřešíš tím i spoustu dalších problémů (neustálé přehazování české a anglické klávesnice). Pro Windows je tuším Microsoft Layout Creator (zdarma), pro Linux je návod zde: http://hektor.umcs.lublin.pl/~mikosmul/computing/articles/custom-keybo ard-layouts-xkb.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0