Autor Zpráva
Skogen
Profil *
Dostanu nějak z notebooku AVI film na analogovou televizi, když má notebook TV port?
filip186
Profil
Jestli tím TV portem myslíš TV-out, tak by to mělo jít. Normálně se spojí notebook s TV kabelem a ta TV by se měla automaticky detekovat.
Pozn: pokud by se to mělo propojovat cinchema, tak od toho nic extra nečekej, ani text moc nepůjde přečíst.
Skogen
Profil *
Aha, fajn. Ikona zařízení je cosi jako televizní obrazovka s vepsaným TV a nahoře s dvojicí antének - popsáno jako Televizní port. Prý kabel S-Video, takže předpokládám, že snad půjde koupit s koncovkou scart ? Nějaký počet pinů apod., to mi nic neříká.. Takže jsem hlavně chtěl vědět, jestli o tom můžu přemýšlet u obyč. analogu ;o) Dík.
DJ Miky
Profil
Já to kdysi zkoušel, jenže nemělo to cenu, protože se mi u výstupu na TV nepodařilo nastavit větší obnovovací frekvenci, než 60 Hz, při tom se na to kouká dost blbě, bolí od toho oči. Navíc TV jako taková má horší rozlišení (pokud nepočítám nějaké HDTV), takže kvalitnější obraz máš na monitoru/displeji.
filip186
Profil
Kabel S-Video je kvalitnější než cinch, ale lepší je nepoužívat nějaké redukce. Ale stejně je lepší si pořídit větší monitor (třeba 24" nebo víc) a to bude mnohem lepší než propojení pc s tv.
Skogen
Profil *
Kdybych byl grafik, hluboce bych se nad "mnohopalcovým" monitorem s dobrými parametry zamyslel. Takhle se mi do toho nechce vrážet. Ovšem koukat na film na notebooku, to je skoro zoufalství ;o))

Dobře.. Cinch ne, scart o něco lepší, ale taky ne.. Ehm, čím to probůh tedy propojím?
filip186
Profil
Nejlépe je, když televize má vstup S-Video. S těma redukcema jsem myslel, jako třeba jedna redukce do notebooku, jedna do televize a třeba ještě spojka na prodloužení kabelu = mohlo by to stát za prd. Když to bude takhle, tak to ničemu nevadí. Hlavně musí být kvalitní kabel (ne dlouhý 20m!) , pak to bude OK.
A další věci se nastavují v PC, tj. rozlišení, to co so bude objevovat na TV, atd.
Skogen
Profil *
Tak jo ;o) Zkusím to. Dík za trpělivost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0