Autor Zpráva
xdusa
Profil
Ahoj, potřeboval bych zase poradit, tentokrát jestli nevíte alespoň jméno nějakého kvalitního, ale zároveň nenáročného programu na tvorbu filmů? Zkoušel jsem Pinnacle studio 9.3 a to prostě nešlo kvůli malé operační paměti, Ulead Video Studio 8 zase nešlo kvůli nízkému rozlišení monitoru. V Movie Makeru mi to taky blbne, když jsem tam vkládal jen fotky, šlo to, až na to že to pak nechtělo uložit, a když jsem tam dal video (MPEG) tak se ze scénáře nepřehrálo vůbec. Poraďte prosím jméno nějakého nenáročného programu, pokud možno v češtině (to není podmínkou). Dík.
kolouch
Profil
Možná by pomohlo, kdybys tady popsal svojí PC sestavu...
xdusa
Profil
Mám AMD Sempron 1,67 GHz, 96 MB RAM 233 MHz, integrovaná grafika VIA/S3G Unichrome, zvukovka taky integrovaná, no a pak tak normální věci CD vypalovačka (DVD ani nečte), FDD, 4× USB, ... Šlo tady hlavně o cenu, proto tak málo RAM a grafika jen integrovaná, nezvládá to ani třeba NFS Underground nebo Mafiu :-((((( !!
Miškin
Profil
No z 96MB RAM toho asi moc nesestříháš..
mgiel
Profil
to je málo ,na tom by ti nemeli teoreticky jít ani win xp ... 96 Ram jsem mel tenkrát u svého durona 650 mhz a ne u dnešního semprona. Jenom mi není jasný tech 96 RAM a 233 Mhz .... ddr se myslim zacli delat od 128 a ram jako klasicky jsou na 133 max pri netaktu ...

kazdopadne mas nevyladenou slabou pixlu na ktery ti bohuzel video upravovat dobre nepujde.
Hugo
Profil
mgiel

IMHO ma 32MB na grafice (integrovane)
mowx
Profil *
takovýhle lidé by vubec neměli na střih videa myslet...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0