Autor Zpráva
MilanLalinsky
Profil *
Dobrý den.

Mám velký problém s multifunkční tistiskárnou Lexmark X2350 (kopírka, skener, tiskárna). Toto zařízení tiskne místo černě - zeleně.
Barevná cartrige je úplně NOVÁ, nikdy s tím problém nebyl. Indikátor inkoustu ukazuje plný stav. Jednoduše řečeno - všechny barvy jsou vpořádku, ale černé barvy se nikdy nedočkám. Prosím Vás o radu. (někde jsem četl něco o kalibraci, co je to?)

Děkuji moc.
radim93
Profil
Nevyschly ti barvy?
MilanLalinsky
Profil *
To určitě ne. Cartrige je nová a byla po zakoupení zalepena v ochrané pásce.
Michalek
Profil
MilanLalinsky
To se nevylučuje.

Barevná technologie 3 barevná inkoustová - azurová, purpurová, žlutá
Tzn. že černou skládá ze všech tří, tisknou asi teda jenom dvě a ta třetí, které je má doplňovat na černou stávkuje. Nejspíš vadná "tryska" nebo jak se tomu říká.
MilanLalinsky
Profil *
To je tedy strašně zajímavý. Představte si, že normálně tisknu se všemi barvami a hned po výměně cartrige to nefunguje? Ta tryska nebo něco podobnýho (vůbec tomu nerozumím) by se mohla poškodit při výměně cartrige? To se mě nějak nezdá.
Michalek
Profil
MilanLalinsky
Mno, tiskárna může být v pořádku :) Jenom ta cartridge potřebuje tu barvu nějak dostat ven a ta cesta nemusí být funkční. Takže zkusit reklamaci cartridge.
majkl
Profil *
Dobry den.
Mam problem s tiskarnou lexmarkx1190.Cartridge jsou plne a kdyz dochazi k tisknuti,tak papir zajede,ale netiskne.Hlasi mi to,ze mam cartridge vyndat,dat zpet a zkusit znovu tisk.Opakoval jsem to nekolikrat a nic.Je mozne,ze trysky jsou zanesene a nebo jsou cartridge nejak poskozene.Dekuji
Kája
Profil *
Dobrý den,

právě řešíme stejný problém se zeleným tiskem. Minulý týden jsme vyměnili nově zakoupenou cartridge
(číslo 1) a místo černě tiskla také jen zeleně. Reklamovali jsme ji u prodejce, poslali ji na posouzení tam co ji objednali a dnes ráno mi volali, že nám v pondělí přivezou jinou. Takže to zřejmě závada cartridge je. Reklamujte ji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0