Autor Zpráva
Veruu
Profil
Chtěla jsem zprovoznit tv-out, podle tohoto návodu http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=4062& Itemid=76&limit=1&limitstart=2 , ale chybí mi tam hned ve druhém kroku kolonka "nView". Nevíte proč? Musí se udělat ještě něco předtim? Grafiku mám nVidia GeForce 7300.
Miloš
Profil
nView je součástí ovladačů od nVidie. Pokud jsi je nenainstalovala (systém běží za použití výchozích microsoftích), pro používání nView je to potřeba nainstalovat.
Stáhnout je lze např. ze stahuj.cz.
Veruu
Profil
Mám tam nainstalovaný driver z originálního cd, které bylo přiložené. V nabídce se ale neukazuje nView, které je potřeba pro zapojení televize. Vše ostatní tam je. :'o( Nechápu to.
Gekon
Profil
Veruu
Tak si stáhni nejnovější drivery, ne?
Mike8748
Profil
1) 7300 pouziva novy drivery, takze takovy dialogy jako v tom navodu tam nikde nenajdes
2) nastavuje se to v ovladacich panelech, ma vlastni ikonu (takze ne pres nastaveni obrazovky)
Veruu
Profil
Ok, to tady mám, ale tam to píše pořád "nepřiřazené" a nic to nedělá. Vůbec nevim jak to mám rozchodit... Všechno mám zapojený a když kliknu na tu televizi, tak nic. Tv je pořád černá. A ani se mi na nb nezobrazí, že by to detekovalo něco jinýho. Prostě jako bych to vůbec nezapojila....
Mike8748
Profil
nekde by tam melo bejt "Force TV output" nebo neco takovyho.

starsi televize nejsou schopny pres SVideo kabel sdelit PC ze jsou zapnuty, takze je grafarna nerozpozna
Veruu
Profil
Mám sony a zas tak stará neni si myslim.... zapojuju s-video do nb a cinch do tv. Scart je na tv jen jeden a tam je video...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0