Autor Zpráva
najmin
Profil
Zdar, objevuje se tady hodně maníků, který se vážně vyznaj, tak věřim, že mi někdo seriózně poradí mezi:

INTEL Core 2 Duo E6600 - 2, 40GHz, 1066MHz FSB, 4MB cache, socket 775, EM64T BOX (Conroe)

X

INTEL Dual-Core Pentium D 945 - 3, 40GHz, 800MHz FSB, 4MB cache, socket 775, EM64T BOX (Presler)

X

nebo snad nějaký AMD???


PC využiju na hry, prácy v 3D ( SolidEdge), a běžný kraviny... MYslim taky trochu na budoucnost, takže nechci něco, co je v tuhle chvíli špička, ale dejme tomu za rok bude odepsanej...

Dík za každou reakci...
Gekon
Profil
Core 2 Duo E6600. Je naprosto ideální, jeden čas ho používal u Hulán, a to přece něco znamená:)
Gekon
Profil
Hlavně si ale kup pořádné chlazení, třeba něco od Zalmana, nebo Scythe.
Mike8748
Profil
akorat pri volbe core2 versus PentiumD, to taky neni ani tak o procesoru jako o desce
najmin
Profil
Díky, mně jde hlavně o to, abych měl na nějakej čas yvstaráno, to , že rozchodim teď snad všechny hry na plno je jasný asi u obou, ale porád nechápu moc ty rozdíli , kdy

core 2 Duo ( 1066 Mhz ale 2,4 Ghz

Pentium - (800 Mhz ale 3,4 GHz

Je mi jasný, že má COre 2 lepší stavbu, ale sem laik a tak nevim, když má zase Pentium 3,40 Ghz (tak před 2 rokama se hledělo hlavně na tyhle parametry..
Darth Daron
Profil
rozhodně core 3 duo....dual core už jsou podlě mě docela zastaralý...
Alphard
Profil
sorry, píši nesmysly
Darth Daron
Profil
samo že core 2 duo, netrefil sem číslo..jinak rozdíl je ve stavbě (C2D 65nm), ve frekvenci a taky v Cache, C2D je vybevený novou L2...
Mike8748
Profil
no, ja mam QX6700 (ale jenom proto ze byl zadara) a sem happy. pokud bych ted neco kupoval tak to bude PentiumD (porad je levnejsi nez Core). pouze v pripade nahleho financniho prebytku, bych koupil Core2.

AMD bych kupoval pouze v pripade vylozene herniho PC,a to bych to jeste hodne zvazoval (ale to je muj nazor, tak zadnej flame)
dredie
Profil
Taky se priklanim ke Core2Duo E6600
Samurraj
Profil *
Ahoj Hele uvažuji o nové PC sestavě... Akorát si nejsem moc jistý co do toho narvat.. Takže buď:
AMD Athlon 64 X2 6400+ nebo Intel Core 2 Duo E6850 3.0GHz ??
A grafiku buď Ledtek Winfast 8800GT 512MB nebo spíš něco od Ati radeonu????
To ostatní jako ramky a podobně už mám koupený tak je zbytečný se na to ptát:-) Díky za odpovědi:-)
Mastodont
Profil
Samurraj
Prober si grafy na THG a rozhodni se podle toho.

http://www23.tomshardware.com/cpu_2007.html
http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0