Autor Zpráva
Veruu
Profil
Prosím, nevíte kde najdu driver pro wifinu atheros ar5006x? Na www.atheros.com jsem nic nenašla.
Gekon
Profil
http://www.google.com/search?q=atheros%20ar5006x%20drivers ?
Veruu
Profil
Taky možnost.:o) Děkuju. Každopádně, mám cd, které jsem dostala k tomu origoš, ale když to nainstaluju, tak to pořád píše chybu... Nevím čím to...
Gekon
Profil
Veruu
Kdybys napsala jakou chybu, teoreticky existuje šance, že bychom ti dokázali poradit:)
Veruu
Profil
:o)) No, ono to driver bere, ale píše to: Toto zařízení nelze spustit (kód 10)
KPK
Profil *
Mám naprosto stejneý problé,nainstaluje driver s orig.cd a pak chyba a text TOTO ZAŘÍZENÍ NELZE SPUSTIT(kod 10) .Prosím neumíte mi poradit.Díky
ondra_knezour
Profil
http://aumha.net/viewtopic.php?t=27411
hrabepejrak
Profil *
Zdravim. Koupil jsem notebook kde je též použita wifi atheros ar5006x. Z originálních cd mi nejde nainstalovat. Mam u ní pořád otazník. Poradí někdo.. Díky
kotelník
Profil *
Nazdar, taky jsem ho koupil a po mém počátečním nadšení jsem trochu zklamán, nicméně jsem se prokousal až sem, zkuste prosím tohle ftp://ftp.acer.sk/notebook/travelmate_5510/driver/

alespoň já stahuji nové ovladače
kotelník
Profil *
a dokonce to funguje
janick
Profil *
ano ano. taky jsem koupil notas acer a wifi od atheros a psalo mi to kod 10. stahl jsem si z ftp.acer.cz novy ovladac a jde to zatim jakztakz dobre. ikdyz se mi deje divna vec. Kdyz pocitac prenasim treba do skoly nebo tak, tak mi proste vubec nenajde zarizeni pro wifi. potom nekdy jindy ho zase najde. jako kdyby vypadl kontakt, nebo neco takoveho;
janix
Profil *
už mi to jede, stahl jsem ovladac z ftp://acer.cz a jede to v pohodě. mají tam nejnovější ovladače pro zařízení v jejich počítačích
pepabiker
Profil *
Ja vlastnim novy notebook Asus a ten problem s atheroskou mam taky.Kdyz to chci nainstalovat,tak mi to pri instalaci zamrzne a je konec mam atheros AR5006X.Poradte mi prosim
Gekon
Profil
http://blog.gekon.name/vista-wi-fi-atheros-failure
pepabiker
Profil *
jeste jsem zapomnel dodat,ze mam nainstalovany operacni system XP Profesional SP2,Hledam a nenachazim reseni na atheros AR5006X
Sláva
Profil *
Ja vlastnim novy notebook Asus a ten problem s atheroskou mam taky.Kdyz to chci nainstalovat,tak mi to pri instalaci zamrzne a je konec mam atheros AR5006X.Poradte mi prosim

Já mám uplně to samé.A už mě to točí. na stránkách asus jsem si to našel a nainstaloval a nejde mi to.
mám windows XP.
markos
Profil *
kotelník

díky dobrý člověče
PasaH
Profil *
Všem, kterým zlobí AR5006X na Asusu ve WinXP SP3 - nic nepomáhalo (originál ovladače od Asus), ale pak jsem zkusil instalaci od Acer, jak radí janix a hele, pak už to spravilo pár restartů, odinstalací Atheros Clienta a je vymalováno. Jediné o co jsem přišel je ta sqělá aplikace od Atheros, kterou se má nastavovat připojení atd. Ale moc nelituji, zato mi běží WiFi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0