Autor Zpráva
zis
Profil *
čus lidi chci se zeptat ohledně jedný věcičky v Partitionu Magic 8. Potřebuju změnit Drive Letter(jméno disku jako C:/, D:/ atd..) partišny kde mám windows na C:/(teď to mám na H:/) a zajímalo by mě 1. jestli se neposerou windows a za 2. jestli budou fachat všechny programy kerý tam sou (jako že teď sou nainstalovaný třeba K:/HRY a když to změnim na C:/HRY jestli to bude fachat).
díky za odpovědi
Peca
Profil
0) Ke změně označení jednotky není zapotřebí používat žádný soft, Windowsy to umí
1) Neriskoval bych to
2) Taky asi ne
Btw. jak chceš přejmenovat H a současně K na C?
Madenio
Profil
tu som napisal kravinu :(
Peca
Profil
Madenio
O jé... Taková blbost. Např. Linux ti asi nic neříká? Nebo jak tam jsou pojmenované jednotky?
Tento počítač -> Spravovat... -> Správa disků -> Změnit písmeno jednotky a cestu...
Madenio
Profil
uf, tuto moznost vo win som az teraz objavil, v Unix-like systemoch to ide, nevedel som, ze to je mozne aj vo win.
Peca
Profil
Madenio
Co jde v Unixe? Změnit písmenko jednotky? :-)) Před použitím protřepat :-))
Madenio
Profil
oznacenie particie
quinux
Profil
zis
Změnu písmena pomocí PQ, jsem ještě nezkoušel, ale myslím, že by to mohl zvládnout tak, aby po změně fungovaly jak windows tak všechny programy (případně, alespoň vetšina). Chce to vyzkoušet, ale nejdříve je se potřeba rozmyslet jestli ti to za cenu případné reinstalace stojí za to.
Mraq
Profil *
Ahoj.....rozesral jsem si hardisk programem partition magic, nehlasi se mi jeden disk, mam tam jenom ten systemovej (oba jsou virtualni, je to na jednom disku) nevite cirou nahodou co stim?
Bubák
Profil
Naformátovat a obnovit data ze zálohy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0