Autor Zpráva
ppooler
Profil
Objednal jsem si tu kameru:

http://www.megaobchod.cz/digitalni-fotoaparaty/eu3c-partyshot-dv320.ht ml

Líbila se mi její cena a název, :-)
...ale chci se ještě ujistit, zda někde nenarazím na něco nekompatibilního - ,používám USB 1.1 - a počítám s tím, že u tohoto zařízení se obejdu bez FireWire...

Je to tak ?
Gekon
Profil
Kristepane...
1.) Používáš USB 1.1? Nebylo by lepší si koupit za dvě stovky PCI USB 2.0?
2.) Kamera za tři tisíce asi nebude úplně kvalitní.

Nicméně nebylo by lepší se před koupí zeptat technické podpory oné stránky?
ppooler
Profil
Možná jo, ale počítám ,že s tím nebudou problémy, - stoprocentně si jistý ale nejsem...

2.0 je prý zpětně kompatibilní , tak snad bude jen trochu pomalejší transfer.
Kamera není úplně nejlepší, ale myslím že bude dostačující...
ppooler
Profil
Tak problémy s tím naštěstí skutečně nejsou.Dnes mi to přišlo- jsem spokojen, je to šikovná malá kamerka která zvládá dostatečnou kvalitu, a hlavně bez nutnosti konverze z MOV na AVI, teď je to rovnou v AVI, a lze to tudíž importovat do Windows Movie Makeru...Jediná nevýhoda je tedy už jen ta, že musím ještě dokoupit SD kartu, - ta integrovaná paměť totiž postačí jen na asi 15 sec. záznamu -a to na některé triky nestačí... takže ještě měsíc musím počkat - ale byl to dobrý kup.
FireWire není potřeba ,a USB že je 1.1 taky vůbec nevadí ,transfer je totiž v mžiku !
nexus
Profil *
Ahoj, uvažuji že si ji koupím, ale rád bych viděl nějaké video natočené touhle kamerkou, stačí jen pár sekund...proto apeluji na ppolera jestli by nemohl něco natočit a dát zde link. Moc díky..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0