Autor Zpráva
Tomrška
Profil *
Ahoj,
mám problém po nainstalování ATI drivers pro můj pc gr. k. radeon 9600 ve win XP, po restartování do systému nenaběhne obraz, nevím co s tím. Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo nestalo se Vám to? Furt dokola vázně nevim, vlastně musim potom mačkat F8-VGAmode aby se mi nacetly windowsi, smažu ovladače a zkoušim jiny verze ATI 6.9, 7.2, 7.5 sem zkoušel a všechno stejný...Nevíte kde je chyba.
Moc díky za pomoc
temistokles
Profil
Asi blbá otázka, ale predsa: Inštaluješ správne ovládače?
Tomrška
Profil *
Snad jo.
Tomrška
Profil *
Jako poprví to neinstaluju a vzdycky sem to nejak rozbehal po nekolika pokusech, ale dneska to delam celej den a uz mi z toho hrabe.
Tomrška
Profil *
Važně nevíte někdo co s tím?
temistokles
Profil
Ak si si istý, že inštaluješ správne ovládače a tie ti neidú, tak tomu daj formát.
Bendik
Profil *
neinstaluj zádné ovladace, skus to nechat nejdrív na Windowsech a az pak skus origo .. to je moje skusenost
petiscino
Profil *
Ahoj,
mám problém po nainstalování ATI drivers pro můj pc gr. k. radeon 9600 ve win XP, po restartování do systému nenaběhne obraz, nevím co s tím. Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo nestalo se Vám to? Furt dokola vázně nevim, vlastně musim potom mačkat F8-VGAmode aby se mi nacetly windowsi, smažu ovladače a zkoušim jiny verze ATI 6.9, 7.2, 7.5 sem zkoušel a všechno stejný...Nevíte kde je chyba.
Moc díky za pomoc

ahojky, já mám ted takový problém mám integr. grafiku intel gma a ktomu přídavnou ati x1600se a stále častěji se mi stává, že mi naběhne jen integrovaná, ati vůbec nekomunikuje, při startu pc mi to nahlásí, že ati catalyst control nejsou at to přeinstaluju, ale ovladače mám funkční. a když dám tedy přeinstal, tak to řekne, že nemám vůbec ati kartu, tak na co chci ovladače.
tak co s tím? dík petiscino@centrum.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0