Autor Zpráva
Radicz
Profil *
Zdravim všechny, potřeboval bych znát nějaké praktické zkušenosti s notbuky ACER. Všichni na ně nadávaj že jsou nekvalitní, ale známe.... :)
Honza22
Profil
S notebooky nevim, ale mam pevný PC Acer výkon když se vytaktuje a upravýte, tak je naprosto vynikající, ale to je asi tak konec, jinak za 1/2 roku dvě záruční orpavy, každá trvala měsíc, technická podpora je rovná 5 letému dítěti:
? - Nejde mi to a to, co s tim?
! - Hmm,tak přeinstalujte Widle
? - Udělal sem, nepomohlo.
! - Tak nám to sem pošlete....

Už bych od nich nekoupil ani sirky!

Honza
Mike8748
Profil
Honza22: podle me pokud PC musite taktovat a upravovat, aby k necemu bylo, tak je to peknej smejd
habendorf
Profil
Já měl vždycky Toshiby, teď mám poprvé v životě Acera, konkrétně http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43807

Zatím absolutní spokojenost. Je ale pravda, že ho z 95% provozuju jako desktop, s externím LCD, klávesnicí a myší.
weeek
Profil *
Acery výhoda je v ceně, nevýhoda v přehřívání takže se to skoro nedá taktnout a nekvalitní součástky (ventilátory - nutná výměna po roce používaní)
dredie
Profil
weeek
taktovat jakykoli notebook je pekna blbost
weeek
Profil *
rozhodně bych ho nekupoval radši bych si připlatil za něco lepšího (třeba HP:-) ), nebudeš pak muset zbytečně investovat do opravy a součástek
weeek
Profil *
dredie
samozřejmě že nejde jenom vo taktování, ale přehřívání s sebou přináší i spoustu jinych problémů
Dero
Profil
teď mám poprvé v životě Acera, konkrétně http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43807

Zatím absolutní spokojenost. Je ale pravda, že ho z 95% provozuju jako desktop, s externím LCD, klávesnicí a myší.


Mám tentýž model jako habendorf, delší dobu - koneckonců jsem mu ho i doporučoval - a používám ho dost intenzivně (cca 4 hod. denně) jako notebook. Až na trochu plastovější šasi si nemůžu na nic stěžovat, opravdu dobrý stroj.
habendorf
Profil
používám ho dost intenzivně (cca 4 hod. denně) jako notebook

Já poslední dobou tak 16 hodin denně, ale jako desktop. Pokud ho používám jako NB na zahradě, zjistil jsem jednu drobnost - pant by mohl být tužší, stačí slabší vánek a display se chvěje.
Keilew
Profil
Dero
používám ho dost intenzivně (cca 4 hod. denně)
No, to moc intenzivní není. Já jedu 12-14 hodin, něco jako habendorf, a Acer tohle nevydržel. Teď mám desktop HP a spokojenost. Prakticky nevypínám...
WanTo
Profil
Acer je ještě jakž takž v pohodě, ale co mohu vřele nedoporučit, je Umax. :)
Dero
Profil
habendorf
Keilew

Samozřejmě jsem tím myslel provoz na baterie. Mým hlavním PC je desktop-server (24/7/365).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0