Autor Zpráva
had
Profil *
hoj lidi,

neporadí mi někdo, prosím, jak otevřít myš bez kolečka, tu starou dvoutlačítkovou s kolečkem? potřebuju se jí kouknout na vnitřnosti.... a bojim se abych ji nezkazil úplně.
Mistr
Profil
had
To se bude hodně lišit typ od typu. Vždyť třeba i u jednotlivých aut se liší detailní způsob otevření kapoty motoru či zavazadlového prostoru.
Petr Tichý
Profil
Nejsou klasicky dole malé dlouhé šroubky?
had
Profil *
šroubky žádný nikde. pod tlačítkama to má na každý straně takový háčky, ale ani když oba najednou zkusim uvolnit, tak mi to nejde prostě otevřít...

když jsem hledal na googlu, žádnej návod ani nic.... prostě diskuze na otevírání oken nebo jak chovat křečky a morčata.... :(
Mistr
Profil
had
A co to hledat podle jména výrobce a nikoliv pod pojmem "myš"?
Darth Daron
Profil
většinou bejval ty šroubky (pokud sou) pod nějakou samolepkou nebo těma třecíma podložkama (jak se to sakra menuje :D )...tak zkus kouknout tam....a když žádný nenajdeš, tak to prostě zkus otevřit nožem nebo šroubovákem v místě, kde sou spojený dvě části, horní a dolní....A třeba to ta myš přežije :D

A možná kdyby si napsal, jaká je to myš nebo sem dal obrázek, tak by se taky líp radilo ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0