Autor Zpráva
pogg
Profil
Mám takový dotaz.....

Kámoš mi donesl domů notebook s tím, že zapoměl heslo do windows jestli by to šlo nějak vyřešit. Čekal jsem že najedo do nouzového režimu a změním ty hesla ale ejhle vyskočil mi požadavek na Administrátorovo heslo. Dá se to nějak obejít, nebo je to třeba přeinstalovat. Notebook je firemní takže instalace až poslední možnost.

Díky za odpověď
Railbot
Profil
No pokud je na notebooku admin a zapomněl heslo, tak to má blbý. Asi by to šlo nějak nestandardně obejít, ale pochybuji, že to každý zvládne.
pogg
Profil
A byl by nějaký postup je to fakt důležité.... Učetnictví atd..... bez zálohy dat :O(((
Alphard
Profil
bez zálohy dat
zálohuj dodatečně, např. live distribuce Linuxu má přístup k disku a s Windows nemá nic společného
pogg
Profil
Takže to asi nepujde jinak řešit?
Michall99
Profil *
zapni si v biosu bootování a nabootuj si XP pak dej opravit a dostanes se do dosu.
Pomocí příkazu copy si nakopíruj na disketu nebo flashku soubory:
C:WINDOWSsystem32configSAM
C:WINDOWSsystem32configSystem

potom si na jinej počítač stáhni nějakej programek, kterej ti z těchto dvou souborů
vytříská hesla (třeba SAMinside). Pak už ho stačí jen spustit a zadat mu cestu k těm
souborům na disketě a voalá máš hesla
pogg
Profil
Díky moc fakt to funguje..... Opravdu díky.....
Bendik
Profil *
zbytecne slozite a zdlouhavé

to spíš vypadá jako kdyžby to byla náká čorka :)

UBCD
pogg
Profil
Bendik

No dovol.... Nejsem žádný zloděj.... jen hci pomoct příteli..... jo a jinak kdyby to byla čorka tak to stačí prostě jen přeinstalovat..............
Taj-fun
Profil *
dobry den,potřeboval bych poradit,přitelkyne si za dala heslo ke svému učtu do windows 7 a nemuže si vzpomenout,nema ani založní kopii pro restart ani si nezadala pomocnou otazku pro napovedu,nejsme moc znali v pocitacich a je ji uz jedno jestli prijde o data.chtěli jsme poprosit o nejaky postup jak nato,notas ma asi 3 tydny novy je to asus K52F..
JAAkub
Profil
Dá sa na to použiť aj linux-ová distribúcia Ophcrack.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0