Autor Zpráva
holahey
Profil *
www mi nenaskkují na poprvé, většinou u www na které lezu napoprvé mi hodí stránka nenalezena musím dát aktualizovat pak naskočí někdy i dvakrátF5 , čím to je ? internet mi jde od souseda přez routr a unás doma mi to posílá wifi routr do notebooku , mu to dělalo taky už nedělá nevíme proč,? (rychlostí internetu to nebude mám dostatečně rychlý) známý mi říkal že mám něco aktualizovat na routru žeby to mohlo bejt ok ale nevim co :Don taky ne.
temistokles
Profil
Môže byť problém s dlhým pingom?
djlj
Profil
že mám něco aktualizovat na routru žeby to mohlo bejt ok ale nevim co
Asi myslel firmware. Najdeš jej s největší pravděpodobností na stránkách výrobce tvého routeru.
hh
Profil *
ping s routrem je good, a nemyslel třeba nějaké nastavení routru? , toho wiffi jako aby si to načetlo znova IP nebo tak něco. ?
djlj
Profil
hh
Vím, že dnes je bohužel každý líný něco číst, ale i přesto — díval ses do manuálu routeru, zda máš vše nastaveno správně?
hh
Profil *
:D já to nenastavoval, jen sem to píchl vše tam kam má bej a jel internet více sem něml čas : / , jelikož sem pilně pracující člověk
hh
Profil *
prej si to má vycucnout vše samo ten wiffi routr

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0