Autor Zpráva
YoSarin
Profil
Nevíte někdo co za nesmysly se stahuje do složky
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download
?
Já jí mám plnou adresářů jejichž názvy jsou tvořeny 32bit hashem. To by mi samo o sobě příliš nevadilo (koneckonců widle jsou widle). Co mi ale leze na nervy je to, že pokaždé se v těch složkách najde něco jako
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\ea42314f860f5702c15b0ee4cecc2  0d9\update\update.exe

A tenhle zmetek se neustále snaží connectit k netu. Vzhledem k tomu že netuším co je to za aplikaci, tak se mi moc nechce mu to povolit. Jenže, on se ten prevít nedá nějak snadno zablokovat, protože se stáhne (asi) do několika různých adresářů (pokaždé jiný název - hash) a tudíž nelze vytvořit jednoduché pravidlo, které by se aplikovalo na všechny tyhle soubory a mě se firewall (Jetico personal firewall) co deset vteřin ptá jestli procesu povolím | zakážu přístup na net. Ani vlastně netuším jak se ten soubor spustil nebo dostal do PC. Jediným trochu trvalejším (tzn. na déle než těch 10 minut) řešením bylo promazat celou složku Download, ale to už mě taky začíná otravovat.
Zatím mám takový pocit, že do složky se stahují připravené aktualizace win, ale nejsem si jistý - je to celé nějak podezřelé...
dhksgdas
Profil *
tak je to asi virak...
YoSarin
Profil
Antivirem jsem to projel a nic...
DJ Miky
Profil
Do toho se skutečně stahují aktualizace Windows ( http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=88134 ).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0