Autor Zpráva
Zola
Profil *
Dobrý den, léta používám Clipomatic, před tím něco podobného, tuším 3Dclip, tj. utilitu, která automaticky uchovává posledních dejmetomu dvacet plain textů uložených do schránky, na zkratkovou klávesu se zobrazí jejich seznam a na kliknutí nebo enter se řádek přímo zkopíruje na místo kursoru.
Pořídil jsem si Vistu 64 a Clipomatic ani 3Dclip na ni nelze naisntalovat. Zkoušel jsem teď asi deset podobných utilit, ale žádná nedokáže kopírovat na kliknutí, ony vrátí text do schránky a musím udělat navíc spartakiádní cvik ctrl-V. Nemáte někdo zkušenosti s něčím šikovným? Hezky je to vyřešené v PSPadu (to proto, že to autor dělal na moji žádost :), ale to funguje jen v psp).
zimmi
Profil
Zola: OT: Jak je to řešené v PSPadu?
Zola
Profil *
V PSPadu se zkratkovou klávesou či z menu aktivuje pravý panel s Monitorem schránky, tam se po řádcích zaznamenávají jednotlivé zkopírované texty (i víceřádkové), po kliknutí na dotyčný řádek se text zkopíruje na místo kursoru. Položky se dají mazat atp. (Jinak je dobré, aby manažer schránky měl i permanentní záznamy, to ale PDSPad řeší jinými nástroji.)
Sám se vyznám jen v programování pro web, tam není problém (v IE) udělat pastování na místo kursoru v rámci www stránky, problém je ho vrazit do jiné aplikace, zřejmě z toho důvodu to také mnou vyzkoušené utility neumějí. Trochu jsem si včera hrál s gadgety ve Vistě, které můžou být na basi javascriptu, a tohle je tam pochopitelně taky problém.
Gekon
Profil
Zola
Není tohle náhodou taky v Office 2007? Možná i v 2003.
zola
Profil *
Jo, něco takového je už nejméně v Office 2000 a uchovává schránky mezi různými otevřenými aplikacemi Office, ne však mimo ně. Office 2003 či 7 nemám, pochybuju, že by to tam bylo jinak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0