Autor Zpráva
BENY
Profil *
Ahoj,
mám graf. kartu ASUS EN7600GT Silent (256MB). Ta je vpoho, hraju náročný hry na HW na téměř nejvyšší detaily, ale bohužel nepodporuje DirectX 10 (ten DX10 mě štvě - musím kvůli němu na Vistu, a to se mi moc nechce).
Takže jsem myslel, že bych si koupil novou graf. kartu - např. VGA Asus EN8800GTS / 640MB DDR3 / PCI-E.
Ta už podporu DX 10 má. Je mi ale líte se zbavovat staré grafárny. Tak bych je chtěl propojit přes SLI, ale obávám se, aby se mezi sebou "nehádaly" a aby to nezbůsobovalo nestabilitu systému.

Takže: Prodat nebo si nechat starou graf. kartu ??
embee
Profil
BENY
a to jako jde propojit do SLI dve takhle rozdilne grafiky? Btw.: zajimalo by me jak ti maximalni detaily na 7600GT slape treba takovej Oblivion - tak 12 FPS ne? :-D
nightfish
Profil
Takže: Prodat nebo si nechat starou graf. kartu ??
kup novou, vyzkoušej co a jak, a pak případně prodej starou, ne?
BENY
Profil *
Já s SLI nemám zkušenosti, takže nevím.
FPS mám většinou kolem 35 - 45 (nejnovější hry - ArmA,...), starší (CoD2) kolem 80 FPS
embee
Profil
BENY
tak treba CoD2 urctie nehrajes na max detaily s maximalnim AF (popr. HQ AF), AA, temporal AA atp. - ja mam v PC X1950Pro (uroven 7900GT) a na vysokym rozliseni se zapnutymi vsemi featurami a detaily na max v 1280x1024 se mi to skoro nehybe
Acci
Profil
A na co potřebuješ grafickou kartu s podporou DX10? Zatím to určitě není nutné, neexistuje žádná hra, která by vyžadovala DX10 a ještě několik let pravděpodobně existovat nebude. Navíc je otázka, jak dobře vůbec budou dnešní karty DX10 zvládat.

FPS mám většinou kolem 35 - 45 (nejnovější hry - ArmA,...)
Mám 8800GTS 320 MB a na nejvyšší detaily s rozlišením 1680×1050 mám v Armě jen kolem 30 FPS.
Railbot
Profil
neexistuje žádná hra, která by vyžadovala DX10 a ještě několik let pravděpodobně existovat nebude.
Za několik let určitě už nějaké budou. Vývoj některých už probíhá.
Mastodont
Profil
Za pár let budou dnešní DX10 karty stát třetinu nebo ještě méně (v bazaru).
Skream
Profil *
A co crisis? Ta to podporuje ne?
Gekon
Profil
Skream
Zatím vím o Lost Planet, o které furt piští Hulán.
Petas
Profil *
Hele chlapy muze te me poradit s grafickou kartou na hru crisis
??
Joker
Profil
Petas
Ta hra má být Crysis, předpokládám... v té se teď testují snad všechny nově vydané karty.
Takže bych doporučil vzít strejdu Googla a najít si nějaký test grafik.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0