Autor Zpráva
Celebi
Mám divný problém. Když na internetu chci psát třeba do nějakého diskusního fóra (třeba jako tohle), tak mi nefungují klávesy s ěščřž. Místo toho mi ž mi to píše ~, místo ě vůbec nic atp. Když píšu ve wordu, poznámkovým bloku (jako právě teď) nebo kdekoliv mimo internet, tak mi fungují všechny písmena bez problémů. Nevíte v čem by mohla být chyba a jak ji opravit?
YoSarin
Celebi
Nemáš pro prohlížeč nastavenou jinou klávesnici?
Celebi
Celebi
Nemáš pro prohlížeč nastavenou jinou klávesnici?

A kde to zjistím?
Alphard
po levé straně od tray lišty
Celebi
po levé straně od tray lišty

A co je tray lista?
souki
A nemáš tam spíš nějaký keyloger?
Celebi
A nemáš tam spíš nějaký keyloger?

A keyloger by menil písmena? To se mi nezdá.
souki
Celebi
Obvykle jsou dělané pro cizí trh, takže mají problémy s češtinou... Už jsem se s tím párkrát setkal
Railbot
souki
To by se diakritika nezobrazovala v tom logovacím souboru a ne přímo tam, kde píše, ne?
DJ Miky
To by se diakritika nezobrazovala v tom logovacím souboru a ne přímo tam, kde píše, ne?

Opravdu záleží na konkrétním keyloggeru. Jeden kdysi rozšířený keylogger se dal poznat podle toho, že při psaní s diakritikou se místo é napsalo e´´ místo č se napsalo cˇˇ atd.
Celebi
Dál je celkem zajímavé, že mi to dělá pouze v IE a v mozille ne. Ty viry prověřuju.
Alphard
Dál je celkem zajímavé, že mi to dělá pouze v IE a v mozille ne.
to by potvrzovalo teorii o nastavení klávesnice, tray lišta je panel s ikonami spuštěných programů (u hodin), mělo by tám být CS, nebo EN, popř. něco jiného
zkus přepnout pomocí pravý Alt + Shift
Celebi
Alphard
Klávesnici jsem zkusil prehodit z CS na EN z EN na DE a z DE zase na CS. Na EN a DE jsem psal misto tch pismen cisla a kdyz jsem se vratil na CS, tak mi to zase nefungovalo úplne stejne. Co tam mám nastavit, aby to slo?
A v IE mi to delá jen, kdyz neco písu na stránkách, do radku, kde zadavam adresy stránek muzu psát normáln i hácky.
Bubák
Co ti to dělá při vložení textu ze schránky?
Celebi
Co ti to dělá při vložení textu ze schránky?
To funguje zcela normálně. Prostě to nefunguje jenom, kdyz to písmeno chci napsat treba v téhle textaree.
Celebi
Samo to přestalo. Divné.
Railbot
Asi někdo ten keylogger deaktivivoval, když sis tak stěžoval :))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: