Autor Zpráva
khepri
Profil *
prosim o radu...chci zrušit pevnou linku a nevim co za připojení (teď mám O2 ADSL)... mám notebook HP nx9020, bydlim v Liberci, to připojení by mělo mít tak 1Mbps a cena do 1000 s dph a samozřejmě bez drátů... já se v tom nevyznám... co byste doporučili? nejlíp kdyby to šlo i pod Linuxem...
Nox_lbc
Profil
www.anetliberec.cz
http://joomla.lbcfree.net/
khepri
Profil *
Nox_lbc
díky, ale bohužel to vypadá že u nás fakt není signál, takže asi skončím T-mobile 4G...
fikus
Profil *
khepri
počítej ale s tím, že 4G ti na 1Mbps sotva pojede. Nemáš-li možnost kabelovky tak bych zůstal u ADSL, nic lepšího s poměrem/cena výkon neexistuje.
my chair has four wheels
Profil *
fikus
no jo, ale naši budou rušit pevnou... navíc matka už mě málem uškrtila tim kabelem, co vede přes celej byt =) já s tim počítám že ten mega to asi nedá, teď mám od O2 "4Mbps" a jede to asi 2,5Mb, to je jasný... kámoška má Vodafone EDGE a taky žije, 4G je přece jen trochu lepší ne?
khepri
Profil *
my chair has four wheels
sorry, to je moje druhý já =))
fikus
Profil *
khepri

4G je přece jen trochu lepší ne? - to záleží na pokrytí, zkus si v TM na pár dnů kartu zapůjčit a vyzkoušej ji doma.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0