Autor Zpráva
neni
Profil *
Ahoj,zmeni se treba pisnicka z mp3 na wma kdyz prejmenuju jenom koncovku???nebo to musim pres nejakej konvertor aby se format zmenil....

nebo naopak z wma do mp3.....
Mistr
Profil
neni
zmeni se treba pisnicka z mp3 na wma kdyz prejmenuju jenom koncovku
Ne.

musim pres nejakej konvertor aby se format zmenil
Ano.
neni
Profil *
to je zajimave,protoze kdyz vypalim hudbu v mp3 a dam do auta tak nefunguje,kdyz to prejmenuju na wma a vypalim tak to funguje...
niCe
Profil
Hlavně nevypaluj nic v autě a už vůbec nedávej pálené věci do nádrže, nebo špatně skončíš.

Mimochodem, zajímalo by mě, kterej vynález ti podporuje jen wma a mp3 nikoliv.
Leslie Lensen
Profil
niCe
Hlavně nevypaluj nic v autě a už vůbec nedávej pálené věci do nádrže, nebo špatně skončíš.
Ironie, ironie, je dobře vědět, že ještě nevymřela, ale aby byla vtipná, člověk ji musí umět používat.

Mimochodem, zajímalo by mě, kterej vynález ti podporuje jen wma a mp3 nikoliv.
Pohledej ;).

to je zajimave,protoze kdyz vypalim hudbu v mp3 a dam do auta tak nefunguje,kdyz to prejmenuju na wma a vypalim tak to funguje...
Zajímavé, logicky by to fungovat nemělo, na mém vynálezu fungují oba dva.
RPG
Profil
To mi připomělo jeden zážitek, který jsem si odnesl ještě za školního roku. Stál jsem poblíž čerpací stanice, a jedna slečna tankovala benzin se zapálenou cigaretou v ruce – v té samé, kterou tankovala. Docela mě v tu chvíli zamrazilo.
Ale k tématu: Takovým přejmenováním typ souboru nezměníš. Jen donutíš programy, aby soubor braly jako kdyby byl jiného formátu, což ve spoustě případů vyústí v nekompatibilitu – nestabilitu.
neni
Profil *
v aute mi to mp3 nepodpuruje,ale treba je to umi,akorat je nechce prehravat...a kontroluje jen koncovku,takze dkyz se zmeni koncovka,on si rekne ok neni to mp3 je to podporovany format wma pustim to,a prehraje to i kdyz je to mptrojka akorat schovana ve wma :)

je to mozne?
Laman
Profil
neni
je to dost divné, ale tvůj přístroj je hmatatelným důkazem, že to možné je
jinak když chceš něco předělat z jednoho formátu do jiného, potřebuješ nějaký konvertor (umí to i některé přehrávací programy)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0