Autor Zpráva
Bobys
Profil
Mam problem ,nejde mi odinstalovat ICQ!!! Kdyz ho chci pustit objevi se ze bezi nejakej jinej ICQ ale ja ted mam nainstalovanej jen 2000a . Driv sem mel ICQ lite 4 ale kuli updatu na 5 ktera nejde na 98 FS sem to musel odinstalovat. Pak sem este mel icq hrozne starej ,ten uz myslim ani nefungoval. Tak sem si stahnul ICQpro 2000b . Ten my sel 2 dny a pak zacali bejt problemi s pripojovanim. To sem taky odinstaloval a pak sem stahnul ICQ pro 2000a a to ted nejde odinstalovat :( pls help me ,nebo aspon napiste nejaky ICQ ktery de na 98 FS a nepouziva k instalaci ShieldWizard (mam spatnou knihovnu a nejde mi to)
Kráťa
Profil
Jestli ti to furt někde neběží a kvůli tomu to nejde odinstalovat. Nemáš náhodou u hodin kytku, nebo co tam bývá?
Prozkoumej msconfig, jestli se ti to nespouští někde po spuštění.
Místo všech těch ICQ vyzkoušej Mirandu. O hodně méně zatěžuje počítač, stačí jí bez instalace rozbalit a už to frčí.
Bobys
Profil
Ja ale sportovne hraju po netu CoD a vsici maj ICQ takze bych radsi to ICQ.....
Problem je vyresen ,uz sem to odinstaloval JuHuuuuuuuu........Ale ted to zase nejde pustit objevi se Program provedl neplatnou operaci a bude ukončen .. Odinstaloval sem vse co zacinalo na ICQ pomoci regcleaner ale porad je to program provedl ............

HELP PLS
Kráťa
Profil
a vsici maj ICQ takze bych radsi to ICQ
Ano, ICQ číslo, to ti zůstane.
Můžeš mít ICQ číslo a na komunikaci používat program, který se jmenuje ICQ, nebo kterýkoli jiný. Jeden z nich je ta Miranda.
Máš tedy ICQ číslo, ale nepoužíváš ICQ 2003b, nebo který, nýbrž jiný.
Přirovníám ti to k telefonu. Číslo máš stále totéž a je jedno, jestli máš Nokii, Siemens, nebo jiný aparát na to telefonování.
Bobys
Profil
DIK

DU to teda zkusit ,uz sem si stahnul 4 verze ICQ a ani jedna se mi nerozbehla :(
Kráťa
Profil
http://miranda.czweb.org/
Bobys
Profil
JJ dik ,docela good az na to ze tam nejsou smajlici
Charlie
Profil
Bobys, je tam plno smajliku, musis si je stahnout z Miranda-im.org
Charlie
Profil
Respektive si taky stáhni pluginy, v tom už smajlíci jsou.
Charlie
Profil
Nebo si můžeš stáhnout češtinu
Anonymní
Profil *
Potřebuju rychle odinstalovat ICQ,prosím pomoc
djlj
Profil
Anonymní
Start > Nastavení > Ovládací panely > Přidat nebo odebrat programy ;).
terka12
Profil
mám poblém šlasem na icq go kde se too nemusí instalovat a zjistila sem že tam nejsem zaregistrovaná a nevím jak si tam mám to icq založit (je to v AJ ) mohl bystemi někdo pomoc plosím díky jestli mi chcete pomoct pište na e-mail : TSlezakova@seznam.cz díky
lok
Profil *
terka12
zkus www.meebo.com je to v češtině a můžeš se tam přihlásit i do vícero. Pokud bys tam neviděla okénko na přihlášení se na ICQ, klikni na zelenou kytku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0