Autor Zpráva
Jamesek
Profil *
Ahoj, pokousel jsem se zformatovat PC. Do DVD-ROM jsem dal CD s windowsem, restartoval PC. Šel jsem do biosu, volil jsem volbu : "Advanced BIOS Features " a nastavil prvne defaultni nastaveni ulozil a pak sel znova do biosu, nastavil jsem QUICK BOOT na : Enabled, a 1st Boot Deviace jsem nastavil na : CD-ROM. Pote jsem ulozil zmeny a restartovalo se to. Pak se objevilo boot cd a stisknete libovolnou klavesu, po nacteni se mi tam objevili volby F3 = konec, R = opravit, ENTER = pokracovat , pokud sem da f3 tak se to ukoncilo, pokud R nebo ENTER napsalo mi to :

Pevný disk nebyl nalezen. Presvecte se zda je ppripojeny atd. Zkratka ze nemam pevny disk.

CO S TIM ?
Dik
Mike8748
Profil
a mas pevnej disk uvedenej v Boot devices? jako druhej nebo treti?

a pozna tvuj bios ten disk? je uvedenej v seznamu diskovych zarizeni (vetsinou hned v prvni polozce bios menu)
Jamesek
Profil *
Mno na to se podivam, ale pls jeste help v Advanced Bios Features mam tyto volby :

quick Boot = Enabled/Disabled
1st Boot Deviance = HDD-0/HDD-1/HDD-2/HDD-3/CD-ROM/Flippy/...
2nd Boot Deviance = HDD-0/HDD-1/HDD-2/HDD-3/CD-ROM/Flippy/...
3rd Bott Deviance = HDD-0/HDD-1/HDD-2/HDD-3/CD-ROM/Flippy/...

Jak to mam nastavit ? Mam 3 ROMky a nevim ktera je první a která druhá, logicky by to měla bejt ta nahoře, ale nejsem si jistej . V biosu by to melo byt že ? Dík

PS : Mam dva HDD , C; a D;

Predem dik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0