Autor Zpráva
HP Fan
Profil *
Ahoj, víte někdo o programu, který by při překročení určitého limitu zablokoval připojení k netu ? Syn si furt stahuje filky a hry a já pak platím jako mourovatej za překročenou FUP. Takřže bych mu dal na den třeba 100 MB a víc by mu to nedovolilo.
Zdeněk Košťál
Profil
Doporučuji mu dát cenu za překročené FUP k úhradě... ono ho to přejde :-).
HP Fan
Profil *
To je sice moc pěkný, jenže on mě ty prachy nikdy nemá (protože je nemá - kapesný samozřejmě zatrhlý). A navíc, s překročenou FUP je internet pomalej, takže bych uvítal ten program.
HP Fan
Profil *
*nedá
DoubleThink
Profil *
Vyzkoušený mám třeba netLimiter - nastavení datových kvót jsem tam taky někde zahlédl.
Aleš Janda
Profil
kapesný samozřejmě zatrhlý
Osobně bych teda byl pro to, kapesné zase zavést (nějaké přiměřené) a z tohoto kapesného mu to strhávat. On by to byl rozdíl, mít kapesné a nemít kapesné. A pozitivní motivace je nejlepší ;-) Teď prostě nemá nikdy nic, žádná změna, žádná motivace.

Jinak osobně nevidím důvod, proč by syn nemohl ten proces netLimiteru prostě sestřelit. Stejně mu to budete muset zakázat. To strhávání z kapesného se mi zdá výchovnější a jednodušší :-)
DoubleThink
Profil *
proč by syn nemohl ten proces netLimiteru prostě sestřelit.
Předpokládejme, že syn není členem skupiny Administrators ;)
Manq
Profil
HP Fan
Předpokládám, že máte O2, že? :-)
Já ano. Limit 10GB. Podle mě mu to časem dojde. Nikdo by přeci nechtěl mít pomalý Internet 'jen tak', že?
Stahuje hry? Naučte ho programovat, nebo, pokud to neumíte, tak ho trochu zasvěďte do problematiky počítačů jako takových. Hraní je k ničemu :-).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0