Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
ahoj uz delsi dobu mam takovy menis problem (on je spis vetsi nez menis:D):
kdyz mam otevrenych vic oken, treba prohlizec, winamp, servant salamander, pspad a tak, a zaviram je, tak mi spadne kompl:((
nejdriv to delal jen pri zavreni prohlizece, ted uz i u winampu a servant salamanderu.
ale stava se to jen nekdy a uplne nahodne, jednou mi to dokonce spadlo i pri vypnuti skypu nebo feedreadera tusim:((
nevite cim to muze byt?
habendorf
Profil
na XP?
flying gentleman
Profil
jj
habendorf
Profil
projeď to antivirama, antispywarema a pak reinstall :o)
flying gentleman
Profil
hmmmm, je to projety avastem, nod32, microsoft antispyware beta a programem od lavasoftu na jehoz jmeno si ted nevzpomenu a nikdo nic zavaznyho nenasel.
nemuze to byt pametama?
Martin
Profil
Já měl stejný problém.
U SATA disku je možnost dvojího napájení, buď "klasicky" jako u cd-romky nebo ten novej způsob :) Původně jsem to měl napájený "klasicky" , potom jsem to zkusil napáje tim novým způsobem a problémy přestaly. Zkusil jsem to asi po 2 měsících problémech, docela jsem si užil. Teď je všechno OK, už dost dlouhou dobu. Tohle pomohlo mě, tobě nemusí :)
Quart
Profil
Lavasoft - Ad-Aware...jeden z nejlepsich programku muzu doporucit :). Ale asi sem ti moc nepomoch :). Tohle takhle asi nevyresis zkus si pozvat technika.
skaff
Profil
reinstall je lék. win je jako živej oraganismus, taky stárne a plní se bordlem...
DoubleThink
Profil *
win je jako živej oraganismus, taky stárne a plní se bordlem

Pokud se o něj staráš, tak ne.
skaff
Profil
Pokud se o něj staráš, tak ne.

i při nejlepší vůli se tam nějakej spyware dostane... vždycky. nechci začínat flame ale musel sem reagovat :)
DoubleThink
Profil *
nespoléhám se na vůli - dávam přenost řešení jménem Symantec Norton Internet Security 2005
Kráťa
Profil
Zkus vypnout, aby se pc sám resetoval (systém-upřesnit-spouštění a zotavení-nastavit-selhání systému-automaticky restartovat). Také by mohl blbnout nějaký ovladač. Často zlobí třeba od myšky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0