Autor Zpráva
Maxwell
Profil *
Dobrý den,
mám takový problém. Kdykoliv chci přiložit k emailu nějakou přílohu otevře se mi okno ve kterém si vybírám který soubor přiložím implicitně s "miniaturama". Dá se někde nastavit aby se mi implicitně otvíralo toto okno s "seznamem"? Zkousel jsem nastavovat přez možnosti složky. V celem Win se me nastavení změní ale v OE ne. Tam stále otevírám "miniatury".
Předem děkuji.
Mistr
Profil
Maxwell
Já Ti poradím jiný způsob. Otevři si okno (říkejme mu pracovně A), v němž budeš mít soubory, které chceš přidat k e-mailu. Toto okno neměj maximalizované, avšak ani minimalizované.

Nyní si otevři novou zprávu v Microsoft Outlooku Express, klasicky, jak to děláš (třeba Soubor -> Nový -> Poštovní zpráva). Říkejme jí pracovně B.

Tak, a těď si v okně A označ soubory, které chceš připojit. Najeď si na jeden z nich myškou, stiskni levé "myšítko", drž ho a přejeď nad okno B. Nyní pusť levé tlačítko myši. Soubory označené v okně A by se Ti nyní měly k mailu B přiřadit jako přílohy.

Pravda, nezodpověděl jsem úplně Tvůj dotaz, na druhou stranu se domnívám, že mé řešení je jednodušší a méně pracné. Nemusíš se složitě v pidi okénku proklikávat (možná složitou) adresářovou strukturou.
habendorf
Profil
Mistr

Nebo jen pravým myšítkem na označené soubory a odeslat.
Mistr
Profil
habendorf
Nebo jen pravým myšítkem na označené soubory a odeslat.
Ano, i to je řešení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0