Autor Zpráva
Šlaha
Profil
Mám nový tiskárnokopírkoscaner od HP. Je to PSC 1215. Instaloval jsem ji ve Windows XP Home. Tiskne jak má (asi), ale pokaždé, když ji zapnu, se mi u hodin objeví ikonka "Byl nalezen nový hardware" (stejná jako při připojení foťáku). Jde nějak udělat, aby se nezobrazovala? U foťáku to chápu - připojím, odpojím, ale tiskárnu mám zaplou pořád, tak proč to píše?
roberta
Profil
asi tú tlačiareň pripájaš cez USB. Tak ako každé USB zariadenie, tak aj tlačiareň, foťák, ... si po zapnutí hľadá driver, lebo nie je nainštalovaný. Preto sa Ti zobrazuje tá hláška. Ak si ten driver nainštaluješ (Start->Nastavení->Tiskárny->Pridat), tak by sa Ti tá hláška nemala zobrazovať
Šlaha
Profil
To právě mám, ta tiskárna tam je, ale zobrazuje se to stejně. Akorát sem to, já debi|, splet. Neukazuje to Nalezen nový hardware, ale Bezpečně odebrat zařízení.
Anonymní
Profil *
ůl
kylian
Profil *
Já mám HP PSC1315 a mám podobný problém. Zvláštní je, že když jsem software k zařízení nainstaloval poprvé, tam se mi tam ta ikonka nezobrazovala. Jenže já mám s tímhle zařízením problém - když scanuju více stránek (cca více než 5) bez průběžného ukládání a po konci scanování je chci uložit do 1 souboru ve formátu pdf, tak se mi většinou (ne vždy, ale často) objeví chybové hlášení a k uložení nedojde. Tak jsem to zkusil přeinstalovat, problém zůstal a navíc se mi tam začala objevovat ta ikonka... :(
Anonymní
Profil *
nový tiskárnokopírkoscaner od HP. Je to PSC 1215. Instaloval jsem ji ve Windows XP Home. Tiskne jak má (asi), ale pokaždé, když ji zapnu, se mi u hodin objeví ikonka "Byl nalezen nový hardware" (stejná jako při připojení foťáku). Jde nějak udělat, aby se nezobrazovala? U foťáku to chápu - připojím, odpojím, ale tiskárnu mám zaplou pořád, tak proč
nový tiskárnokopírkoscaner od HP. Je to PSC 1215. Instaloval jsem ji ve Windows XP Home. Tiskne jak má (asi), ale pokaždé, když ji zapnu, se mi u hodin objeví ikonka "Byl nalezen nový hardware" (stejná jako při připojení foťáku). Jde nějak udělat, aby se nezobrazovala? U foťáku to chápu - připojím, odpojím, ale tiskárnu mám zaplou pořád, tak proč
Zasláno: 20.4.2005 18:57:02Citovat


To právě mám, ta tiskárna tam je, ale zobrazuje se to stejně. Akorát sem to, já debi|, splet. Neukazuje to Nalezen nový hardware, ale Bezpečně odebrat zařízení.
Věrka
Profil *
Mám hp psc 1410 multifukční zařízení. Nedávno jsem si nechala naistalovat program na kameru. napojila jsem ji. Když spustím tiskárnu a chci něco tisknout, tak se mi objeví vedle hodin ikonka- se zprávou "bezpečně odebrat hardware" a potom mi tiskne chybný papír a když na tu ikonku klinknu pravým tlačítkem tak se mi znovu zobrazí zpráva, ale "bezpečně odebrat zařízení" přitom když se podívám do "vlastnosti" tak mi to zařízení pracuje správně, tak už si nevím rady jestli to nemá souvislost s tou kamerou.
Tomáš H.
Profil *
Mám HP 1215 ale už podruhé asi po půl roce a pak zase po půl roce mi z ničeho nic přestala fungovat černá kartridž. Tiskárna hlásí že že mám objednat novou kártridž že ta stará je špatná ale já vím že v ní je dostatek inkoustu a navíc jsem z ní ani moc netiskl - prostě přestala fungovat z ničeho nic - prosím poraďte v čem to může být- napadá mě spíš vada v tiskárně. Dík Tomáš H. hruby.tomas@homecity.cz
007
Profil *
Ahoj, mám podobný problé, ale né zase tolik:-). Nedávno jsem nechtíc odebral bluethoot z USB dřív, než mi to napsalo, že mohu odebrat hardware a od té doby se mi již tato ikona nezobrazuje! Nevíte jak na to??? Nemůžu jí tam dostat ani přes správce nastavení v hlavním panelu!!!! Děkuji za rady!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0