Autor Zpráva
habendorf
Profil
Pracuji na notebooku, připojen mám externí LCD (klon). Pokud otevřu nějaké video Windows Media Playerem, přehrává se mi na externím LCD ve fullscreenu, bez jakýchkoliv ovládacích prvků a nezbývá mi, než odklopit displej notebooku, abych video sestřelil. Přitom na displeji notebooku běží normálně v okně.

Nejhorší je, že třeba vlezu na nějaký web s videem a najednou mám video přes celý LCD a musím otevírat notebook.

Zkoušel jsem vrtat v nastavení grafiky a WMP, ale vždycky jsem akorát ještě domrvil něco jiného a problém nevyřešil :o)

Má někdo nějaký nápad co s tím, prosím?

PS: Teď to po sobě čtu, snad je to jasné, ale pro jistotu: chci zkrátka dosáhnout toho, aby se video přehrávalo na ext. displeji normálně v okně.
souki
Profil
Pokud display notebooku nepoužíváš, proč prostě nepoužiješ replikaci?
habendorf
Profil
Nevím co tím přesně myslíš. Ale hodil jsem externí jako primární a interní jako sekundární. Výsledek je ten, že video teď běží ve fullscreenu na interním.

Což je sice lepší, ale pořád ne dokonalé. Jiné aplikace jsou v pohodě, dělá to jen a pouze WMP.
souki
Profil
Myslel jsem nastavit, aby na obou monitorech byl identický obraz.
Nebo náš na notebooku tlačítko, které vypne display a přesměruje obraz na monitor :)
habendorf
Profil
Myslel jsem nastavit, aby na obou monitorech byl identický obraz.

No to jsem právě měl. Alespoň si tak představuju význam slova "klon".


Nebo náš na notebooku tlačítko, které vypne display a přesměruje obraz na monitor :)

To je právě nějaká záhada, to tlačítko nefunguje. Ono to zas tak nevadí - interní zhasne při zavření.
habendorf
Profil
Tak jsem si nastavil aby se video přehrávalo Winampem a je klid. Stejně se mi WMP nelíbí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0