Autor Zpráva
zimmi
Profil
Zdravím,
dostal jsem se k filmu, který ovšem nejsem schopný nijak přehrát. Mám soubor .bin o velikosti cca 800 mb a .cue soubor o 186b. Ten jsem vložil do daemon tools a dostal jsem z něj několik VCD souborů a jeden .DAT soubor o velikosti také cca 800 mb. Nesetkal jste se s tímhle formátem už někdo? Zkrátka bych ten film z toho rád získal do formátu avi, ale nevím jak.
roberta
Profil
bin je klasický image súbor. cue je pomocný textový súbor k tomu binu (väčšinou obsahuje zoznam toho, čo je v bin. súbore
VCD je video súbor. DAT je dátový súbor k súboru VCD. na prehrávanie takýchto videí je potrebné mať prehrávač VCD
ak chceš konvertovať VCD do avi, je potrebný konvertor VCD do AVI
zimmi
Profil
roberta: Bin by teda měl jít vložit do Daemonu? Já ho tam totiž nemůžu dostat.
roberta
Profil
zimmi
však si sám napísal, že si dostal z toho binu VCD súbory a DAT súbor... a to je to video, na ktoré si musíš zohnať prehrávač...
DJ Miky
Profil
zimmi
bin se tam dostává právě přes ten .cue soubor. Otevři si ten cue v notepadu a uvidíš…
FiryCz
Profil
Na to je vhodný VLC media player
zimmi
Profil
roberta: Ty VCD jsem dostal z .cue souboru, resp. vznikly po jeho vložení do daemonu. Teď mám několik pár kb VCD souborů ve 3 složkách a jeden 800 mb .dat soubor.
roberta
Profil
zimmi
z .cue súboru, ktorý má 186B si dostal 800MB súbor? dostal si ich z bin-u

a tie VCD súbory + DAT súbor sú jedno video, ktoré si buď prehráš na prehrávači VCD (ak ho nemáš, tak si nejaký stiahni z odkazu, ktorý som uviedol hore... inak to dokáže prehrávať napr. Windows Media Player), alebo ak chceš mať z toho AVI, tak to musíš skonvertovať nejakým konvertorom (tiež si ho stiahni z odkazu, ktorý som uviedol hore)
zimmi
Profil
roberta: Díky za rady, nakonec jsem si to díky MediaCoder (dobrý program, free) převedl do avi. Díky moc za pomoc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0