Autor Zpráva
Racky
Profil *
Nainstaloval jsem nově Win XP SP2 a stává se mi, že místo obsahu www stránky se zobrazí její html kód, vypisuje se, že je stránka nenalezena. Někdy se vypíše i hlavička, přehazují se různé prvky mezi různýma stránkama a mnohdy se stane, že při načítání nějaké stránky to vypíše, že nebyl nalezen prvek, který očividně patří na jinou zrovna otevřenou www stránku..
Dost častým jevem je i to, že se stránka mnoho minut načítá bez výsledku (sítí v tu dobu neproteče ani bajt). Když načítání zastavím a dám F5 (obnovit), tak se občas povede, že se ta stránka najednou načte.. nechápu to :(

Mám WIN XP SP2, FF2, IE7, O9. Všechny prohlížeče blbnou. Na stejný internet (přes router) jako sem já je připojeno víc počítačů a jen mně to blbne.. takže závada je u mě od instalace Windows XP. Minulá instalace Win XP byla v tomto směru v pořádku. Hardwarové změny neproběhly, mám notebook, kde je změna čekoholi téměř vyloučená. Navíc i softwarová výbava je totožná s minulou instalací Win. Jen jsem vše udělal znovu..
Dost často mi to nabídne ke stažení některý ze zdrojových souborů stránky.. třeba php, asp atd..


PS: Nebojte se radit odborně :)

rad.cer@seznam.cz
djlj
Profil
Kolikrát to sem budeš ještě psát?

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=57 773

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0