Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Problém s Flash diskem !
Měsíček
Profil
Nefunguje mi z ničeho nic flashka nic jsem s ní nedělal nebyli žádné otřesy, ale prostě nereaguje !
Nemáte s tím někdo zkušenosti a nevíte jestli to může být chyba nějákého zabudovaného softwaru ?
Prosím o odpověď co nejrychleji !!
Měsíček
Profil
Jen se ukáže, že je v počítači (Že nalezl nový hardware a bla bla bla) a při klinutí na ikonu prostě jen ukáže vložte disk do jednotky x !A ještě včera mi to šlo !
Honza22
Profil
Skus správce zařízení, ovladače, stáhnout nový ovladač ze stránek výrobce, správce úložišť atd...
Měsíček
Profil
Nemohl se něják pobabrat systém souborů (Předáváním do špatného počítače) ?
Honza22
Profil
To bych neřek, spíš bych to viděl na ten ovladač, Ty problémy dělaj a často...
Měsíček
Profil
Ale jakto, že mi to jde dám to do jinýho a pak to chci dát zpět do původního komplu a najednou nic.
No zkusím to ...
Honza22
Profil
Pravě proto si myslim, že je to ovladač, v jednom PC je OK v druhym KO...
Měsíček
Profil
Nepochopil jsi to Honzo, já to myslel takhle : Šla mi flashka na "Mém" komplu bezproblému pak jsem ji půjčil kámoši a od té doby co mi ji vrátil tak už nejde "na žádném" ani na jeho ani na mém !
Laman
Profil
Měsíček
možná ti moc nepomůžu, ale na druhou stranu taky neuškodím.
mně tohle můj flash udělal asi dvakrát. vůbec nic s ním nešlo dělat, nedal se ani zformátovat (win hlásil ochranu proti zápisu, popř. neúspěšné formátování). pomohla mi až reinstalace ovladače a zformátování pomocí původně přiloženého firmwaru. a hlavně jsem musel při vstupním dialogu formátování tu jednotku pojmenovat (na názvu nesešlo, napsal jsem "FlashDisc")

nevím, který krok byl klíčový, ale jinak jsem si nijak nepomohl
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0