Autor Zpráva
Honza22
Profil
Dobrý den,
měl sem XP OEM ACER na disku C:// ale disk se nějak po a nešlo k němu přistupovat.
Tak sem nainstaloval na disk D:// XP Profi (30 dní zdarma bez licence) a disk C:// sem musel při instalaci přeformátovat (volba rychlé) protože to jinak nešlo...
Teď bych potřeboval data nějak obnovit, a chtěl bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s nějakým softwarem na toto...
Měl by být free, ale pokud ne, tak nevadí, de hlavně o kvalitu...

Moc dík za pomoc, Honza
Bubák
Profil
Pozdě bycha honit.
Data jsi měl na disku C, nebo D?
Pokud to bylo na disku D, tak máš smůlu.
Pokud to bylo na disku C, a už jsi na něj zapisoval, tak máš smůlu.
Jinak se můžeš zkusit obráit na nějakou specializovanou firmu, protože laik přes obnovu dat (to jsem i já) dokáže napáchat více škody, než užitku. Solidní firma tě nechá zaplatit poze techdy, pokud data obnoví a cena je podle náročnosti obnovy.

disk se nějak po a nešlo k němu přistupovat
Hlavně to chtělo zjistit, co se pokazilo (neboj se toho slova :-))) a snažit se to opravit, a ne hned formátovat.
Honza22
Profil
a ne hned formátovat.
Ne, hned sem to neformátoval, bylo to po poradě s ACER podporou (pěkně blbou!) a MS podporou...
Data jsi měl na disku C, nebo D?
Na Céčku, prodo sem to znovu instalnul na Déčko, a nepřistupoval k tomu...
Jinak se můžeš zkusit obráit na nějakou specializovanou firmu
Co sem hledal, tak je s firmama problém v tom, že _ přinesete v ruce hadr, počkáte, dostanete ho a 5 DVD k tomu...Ale já kvůli záruce nemůžu vytáhnout hadr z PC... A na individuální přístup nemam...

Teď skoušim jakýsi ObjectRescue PRO a nevim, ale nevypadá to špatně, nevíte o nějakém jiném dobrém programu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0