Autor Zpráva
Jiřík
Profil
Ahoj,
na noťasu mám XP profi. a jak tak do něj instaluju a odinstaluju, tak se mi zpomaluje start a mám stále míň místa. Jelikož jsem LAMA, tak jen obrovskou náhodou jsem našel na disku soubory patřící k programu, který jsem odinstaloval před rokem. Jelikož takových odinstalovaných programů bylo víc, tak jsem pojal důvodné odezření, že kdyby se mi podařilo s notasu dostat tyhle zbytečnosti, tak by se zase rozběhal a bylo by i víc místa.
Otázka zní:
1. Jak, popřípadě čím dostat z notasu vše co už tam dávno být nemá?
2. Co mám udělat aby se mi zrychlil start win XP?
Do ted jsem udělal jen to co nabízí sys. Vyčištění disku, defragmentace(pravidelně) kontrola a oprava chyb. Účinek je neuspokojivý. Reinstal a formát až v posledním případě.
Děkuji za odpovědi a rady.
RPG
Profil
CCleaner?
Jiřík
Profil
Právě jsem to vyzkoušel.... Hodně dobrý nástroj. Ted už mi xp startují za 46 sek. Což je hodně dobré oproti 3 minutám...., ale nejsem si jistý jestli to odstranilo vše co tam být nemusí....
Nox_lbc
Profil
Právě jsem to vyzkoušel.... Hodně dobrý nástroj. Ted už mi xp startují za 46 sek. Což je hodně dobré oproti 3 minutám...., ale nejsem si jistý jestli to odstranilo vše co tam být nemusí....

Wow, gratuluji...
Jiřík
Profil
taková blbost a jak to potěší.. nás LAMY..
Zerog
Profil
Hele jeste si zkonroluj co se spousci po startu windows. A oddelej programy ktery po startu vzdy nepotrebujes. To taky hodne pomaha.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0