Autor Zpráva
Leinad
Profil
(se svojí leností bych se rád akorát zeptal na fóru): Jaké doporučíte nejlevnější řešení bezdrátové místní sítě(byt, 2PC, 10metrů) a zároveň přístup obou PC na Internet? +teoreticky:Nabízí nějaký ISP(Praha10) více IP adres(klidně dynamických).
Mike8748
Profil
teoreticky nejlevnejsi reseni je koupit si Wifi router (treba edimax BR6104WG, stoji neco pres 1000kc) a ten pripojit na linku ISP (at uz je to ADSL nebo kabel, nebo cokoliv)

pak muzes pres ten router pripojit az 253 dalsich klientu (v pripade toho edimaxu 4 pomoci UTPcka kabelem, ostatni bezdratem)
Joker
Profil
Offtopic:
Tak přesně tenhle problém jsem kdysi vyřešil nejlevněji tak, že jsem si půjčil vrtačku, klubo UTP drátu, dva konektory a krimpovací kleště :o) Celková cena pod 100Kč (drát+konektory), akorát ta síť teda není tak úplně bezdrátová :o)
janix
Profil *
Offtopic:
Tak přesně tenhle problém jsem kdysi vyřešil nejlevněji tak, že jsem si půjčil vrtačku, klubo UTP drátu, dva konektory a krimpovací kleště :o) Celková cena pod 100Kč (drát+konektory), akorát ta síť teda není tak úplně bezdrátová :o)

udělal jsem to taky tak
tark
Profil
pokud to jde, tak kabel (spojení třeba 2 stolních pc). u notebooků se hodí wifi... ale jinak bych udělal @ Mike8748..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0